چرا قلم های تبلیغاتی مهم هستند؟

چرا قلم های تبلیغاتی مهم هستند؟

راه اندازی یک کمپین تبلیغاتی راهی پرهزینه است. بازاریابی و تبلیغات امری ضروری در هر تجارت و کسب و کاری است، اما آیا راه تبلیغاتی وجود دارد که کم هزینه باشد و حساب مالی تان را با خطر مواجه نکند؟ پاسخ این سوال قلم های تبلیغاتی می باشد! آن ها روشی مقرون به صرفه برای بازاریابی هستند.
در ادامه به پنج دلیل مهم برای خرید قلم های سفارشی پرداخته ایم:
-    ارزان هستند
قلم های تبلیغاتی روشی ارزان برای معرفی برندتان به مردم می باشد. می توانید با هزینه کمی تعداد انبوهی قلم تبلیغاتی داشته باشید که این هزینه بسیار کمتر از روش های تبلیغاتی دیگر همانند بازاریابی مستقیم یا تیزرهای تلویزیونی است. همچنین مجبور نیستید یک قلم فوق العاده فانتزی انتخاب کنید. حتی یک قلم معمولی همانند خودکار فشاری می تواند گزینه خوبی برای تبلیغ باشد.
-    باعث می شوند تا مردم نام شرکت شما را به راحتی حفظ کنند
چند بار در روز مجبور به نوشتن مطلبی هستید؟ با اندکی فکر متوجه اهمیت قلم های تبلیغاتی خواهید شد. هر فردی نیاز به یک قلم دارد و چاپ لوگو یا نام شرکتتان بر روی قلم بدین معنی خواهد بود که افراد زیادی همه روزه با نام و لوگوی شما مواجه خواهند شد و آن را به خاطر خواهند سپرد.
-    ثابت نیستند
زمان نوشتن مطلبی با قلم تبلیغاتی، نه تنها خود فرد بلکه افراد نزدیک به او نیز قلم تبلیغاتی را خواهند دید. همچنین این قلم ها می توانند به عنوان هدیه به دیگر افراد داده شوند و همین کافی است تا لوگو یا نام شرکتتان به آسانی و بدون هیچ هزینه ای در سرتاسر شهر و یا حتی کشور معرفی شود.
-    مردم آن ها را نگه خواهند داشت
مردم بسیاری از آیتم های تبلیغاتی را در سطل زباله می اندازند، اما قلم های سفارشی به ندرت به دور انداخته می شوند. چرا؟ زیرا آن ها مفید هستند. مردم برای نوشتن به قلم نیاز دارند و همین مسئله باعث می شود تا مردم این محصولات تبلیغاتی را پیش خود نگه دارند و از آن ها استفاده کنند.

قلم
-    خرید و کاربرد آسان
قلم های تبلیغاتی ماندگاری بسیار بالایی دارند و همچنین فضای زیادی را اشغال نمی کنند. برخلاف دیگر محصولات تبلیغاتی بزرگ، به راحتی می توانید قلم را با خود حمل کرده و شرکتتان را به همگان معرفی کنید. می توانید آن ها را در ماشین، در کیف و یا حتی در جیب خود بگذارید و هنگام نیاز از آن ها استفاده کنید.