همکاری در فروشثبت نام و
دریافت لینک اختصاصی

درج تبلیغات در سایت
و شبکه های مجازی توسط شما

کسب کمیسیون به ازای
تکمیل شدن هر خرید

دریافت کمیسیون
پس از تایید سفارش

هیجان ایجاد درآمد بدون سرمایه !


چطور و چگونه

کاربران خود را به فروشگاه آنلاین تبلیغات اوج نیلی هدایت کنید و از هر خرید موفق آنها کسب درآمد کنید!
صاحبین وب سایت، وبلاگ، اپلیکیشن و یا حتی کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام می توانید به سهولت و از طریق برنامه همکاری در فروش اوج نیلی کسب درآمد کنید.
در این برنامه ثبت نام کنید و از بین بیش از 1500 محصول و خدمت در فروشگاه آنلاین تبلیغات اوج نیلی، محصول و خدمت مورد نظرتان را متناسب با موضوع فعالیت خود انتخاب نموده و یا لینک اختصاصی خود را بسازید.

 


تبلیغات کنید و کاربران خود<br />را به اوج نیلی هدایت کنید.

تبلیغات کنید و کاربران خود
را به اوج نیلی هدایت کنید.
در صورت خرید موفق<br />کمیسیون خود را دریافت کنید.

در صورت خرید موفق
کمیسیون خود را دریافت کنید.

مزایای کسب درآمد از همکاری در فروش


پشتیبانی مشتری<br />بر عهده شما نیست.
پشتیبانی مشتری
بر عهده شما نیست.
بدون نیاز به سرمایه<br />تنها با سایت و صفحه مجازی
بدون نیاز به سرمایه
تنها با سایت و صفحه مجازی
پتانسیل<br />درآمد نامحدود
پتانسیل
درآمد نامحدود

قابل توجه شما دوستان عزیز

محصولات عمومی
به مجموعه فایل های چاپی که به علت پایین آوردن هزینه ها به صورت مشترک داخل یک فرم چاپی بسته شده و نسبت به نوع رنگ فایل ها تفکیک نمی شوند محصولات عمومی گفته می شود.

لازم به ذکر است هر محصول عمومی دارای میانگین رنگی خاص می باشد و رنگ ها بر اساس رنگ قالب فرم چاپی تنظیم میشود از این رو کلیه کارهایی که در این فرم چاپ میشود، با 15% اختلاف رنگ نسبت به مانیتور استاندارد مواجه خواهند شد.

به علت تغییر مداوم مواد اولیه ( کاغذ-مرکب- روکش ها...) و همچنین تفاوت میانگین رنگی در هر فرم سفارشات شما در محصولات عمومی که حتی با اختلاف یک فرم چاپ شده اند با هم قابل مقایسه نخواهد بود.(اختلاف محصولات عمومی از چاپ تا چاپ 30% خواهد بود).

شما میتوانید قبل از سفارش نمونه جنس ها را بررسی نمایید اما به یاد داشته باشید بافت و ضخامت کاغذ، کاور لمینیت و همچنین کیفیت چسبندگی لیبل ها در برند های مختلف، متفاوت است و خرید مجتمع بر اساس موجودی بازار می باشد لذا هنگام سفارش این مهم را در نظر بگیرد.

توصیه مهم: توجه داشته باشید نوع سفارش خود را با توجه به حساسیت و اهمیت کارتان مشخص کنید. لازم به ذکر است کیفیت سفارشات ( به لحاظ رنگ و کاغذ و...) در محصولات عمومی با یک محصول اختصاصی قابل مقایسه نخواهد بود.

×