مدیا


 

 • ATL(Above The Line)  : به آن دسته از تبلیغاتی گفته می شود که بازاریابی کلی و انبوه مثل تلویزیون، رادیو، مجلات، تبلیغات محیطی همچون بیلبورد، استرابورد و… انجام می دهد 
 • BTL(Below The Line)  : تبلیغاتی که براساس دیتا بوده و تمرکز آن بر فراگیری مشتری و برنامه های یادآوری است ضمن اینکه قابل اندازه گیری هم می باشد، ایمیل مارکتینگ، سرویس های تعاملی و اسپانسری و… در این دسته جای می گیرند.
 • TTL( through The Line):  تبلیغاتی را گویند که حدفاصل میان این دو دسته BTL  و ATL باشند به عنوان مثال خدمات روابط عمومی و امور مشتریان در این دسته جای می گیرند.

 

 • BTL
 • تبلیغات محیطی
 • تلویزیون و رادیو
 • نقطه فروش
 • رسانه دیجیتال
 • گروه رسانه مطبوعاتی اوج نیلی
 • گالری

استراتژی تبلیغاتی برای مخاطبان هدف خاص از جمله مهمترین فعالیت هایی است که شرکت های تبلیغاتی انجام می دهند. واحد BTL کانون تبلیغاتی اوج نیلی، به منظور ارائه خدمات کامل بازاریابی به فعالان عرصه تولید و تجارت، در حوزه BTL راه اندازی شده است. این واحد با بهره گیری از نیروهای کارآمد و متخصص به ارائه خدمات از قبیل مشاوره، طراحی و اجرای فعالیت های BTL با هدف بالا بردن نرخ دسترسی به مخاطبان خاص و استفاده بهینه از بودجه تبلیغات، می پردازد.

از جمله ابزار و خدمات تبلیغاتی اوج نیلی در حوزه BTL،  تبلیغات پیشبرد فروش، رویدادها و تجارب، بازاریابی مستقیم و تعاملی، بازاریابی دهان به دهان، فروش شخصی و… می باشد.

از مزایای این روش ملموس بودن تبلیغات BTL، اثرگذاری بیشتر بر مخاطب، ایجاد رابطه قوی و طولانی مدت میان برند و مخاطب، ماندگاری در ذهن مخاطب و در نهایت مهمترین مزیت این روش در قابلیت اندازه گیری دقیق آن نسبت به میزان دستیابی و تحقق اهداف پروژه ها است.

تلاش آژانس تبلیغاتی اوج نیلی بر آن است تا با بهره گیری از ابزارهای خلاقانه و به روز جهت برنامه ریزی، طراحی و اجرای تبلیغات BTL و همچنین با ارائه خدمات مشاوره و آموزش در این حوزه، ضمن بالا بردن نرخ دسترسی به مخاطبان و استفاده بهینه از بودجه تبلیغات، به عنوان ارزش، ارتباط و فضای نزدیکی را میان صاحبان برند و مشتریان خلق کرده و با گسترش مستمر خدمات این واحد، به هولدینگ اوج نیلی در ارائه بهترین کمپین های تبلیغاتی مبتنی بر ارتباطات یکپارچه بازاریابی کمک کنیم.

واحد BTL هولدینگ اوج نیلی تلاش می کند تا با کمک پتانسیل پرسنل مجرب و تحصیل کرده خود و استفاده از ابزارهای به روز و موثر، به برترین شرکت ایرانی ارائه دهنده خداوج نیلی بازاریابی BTL تبدیل شده تا بتواند در راستای اهداف اوج نیلی و از طریق برنامه های یکپارچه اثربخش، خلاقانه و نوین، بیشترین ارزش را برای مشتریان ایرانی و خارجی خود ایجاد کند.

 

 

تمام سازمان‌های موفق به بخش بازاریابی خود توجه ویژه‌ای دارند چراکه تمام توانایی‌های بالقوه و بالفعل یک سازمان را دپارتمان بازاریابی هدایت می‌کند. تیم پرانرژی بازاریابی اوج نیلی همواره با کمال صداقت درخورترین خدمات را برای مشتریان درخشان این کانون فراهم می‌کنند.

 • یکی از تاثیرگذار ترین و مهمترین تبلیغات محیطی، بیلبورد می باشد که نسبت به سایر ابزارهای تبلیغات محیطی بیشترین قدمت را نیز دارد. ارزش این رسانه ناشی از دسترسی به طیف گسترده ای از مخاطبین می باشد که معمولاً در پربازدیدترین و پرترددترین مکان ها قرار دارند، کانون تبلیغات اوج نیلی با در اختیار داشتن متراژ بالایی از فضای تبلیغات محیطی، به ویژه بیلبورد در استراتژیک ترین نقاط شهر تهران و سایر شهرستانهای ایران، حجم بالایی از مخاطبان را پوشش می دهد. این رسانه یکی از بهترین ابزار برای معرفی محصول و برندینگ بشمار می روند.


تبلیغات محیطی شامل بیلبورد، استرابورد، استند، تلویزیون های شهری، CLB ها، تبلیغات بر روی پل های عابر و مبلمان شهری و… می باشد که  بیلبورد مهمترین ابزار تبلیغات محیطی است. تبلیغات محیطی تصاویری هستند که در زمان مناسب، در بهترین مکان پیش روی بیننده قرار می گیرند و تاثیری انکار ناپذیر بر ذهن مخاطب می گذارند. تبلیغات محیطی معمولا اولین پیامی است که مشتری بالقوه از محصول دریافت می کند، این تبلیغات در مکان هایی تعبیه می شوند که خواه ناخواه در تیررس بیننده باشند به همین دلیل نسبت به سایر انواع تبلیغات برتری دارند.
در بحث تبلیغات بعد از طراحی استراتژی های برندینگ، شعار، پیام، نوع تبلیغ و … که از همیت بالایی برخوردار می باشند، اصلی ترین استراتژی یافتن مکان تبلیغاتی مناسب است که بتواند کالا یا خدمتی را معرفی و یا نسبت به آن آگاهی ایجاد کند. چراکه تبلیغات اگر با هزینه سنگین آماده شوند اما پلتفرم مناسبی برای نمایش نداشته باشند متعاقباً اثربخشی نیز نخواهند داشت. بیلبوردها به علت داشتن ابعاد بزرگ و قرار گرفتن در مکان های استراتژیک به مخاطبان زیادی دسترسی دارند.

برای اینکه تبلیغات بیلبوردی یک برند اثربخشی مورد نظر را داشته باشد بهتر است که از متخصصین و مشاورین این صنعت به منظور برنامه ریزی و مدیریت برنامه تدوین شده استفاده کرد. این متخصصین با بررسی برند، مخاطبان و با در نظر گرفتن بودجه تعیین شده تعداد، مکان و ابعاد بیلبوردهای مورد نظر جهت تبلیغات محیطی هر برند را تعیین می کنند، همچنین دفعات تکرار(فرکانس) و زمانبندی پخش تبلیغات بر روی هر بیلبورد را متناسب با شرایط موجود تنظیم می کنند تا بیشترین اثربخشی و موفقیت را برای مشتریان خود پدید آورند.


تبلیغات بر روی بیلبوردها حساسیت بالایی دارند چراکه مخاطبان آن را چند ثانیه ای می بینند و عبور می کنند، پس نام برند، پیام و تصویر این تبلیغات باید واضح، ساده، با حداقل جزئیات و همراه با تصاویر و رنگ های تاثیر گذار باشد و بتواند به سرعت پیام اصلی را انتقال دهد تا ماندگاری بالایی در ذهن مخاطب ایجاد کند. به همین منظور فعالیت های بخش تبلیغات محیطی معمولاً با همراهی و همفکری متخصصین گرافیکی، هنری و خلاق انجام می پذیرد تا شرایط لازم برای داشتن بیلبوردهای موفق و اثربخش به طور کامل فراهم شود.

استفاده از هر یک از ابزار تبلیغات محیطی، می تواند منجر به معرفی برند، توسعه محصول و افزایش آگاهی مخاطبین نسبت به محصول شود و همچنین موجب افزایش اثربخشی سایر روش های تبلیغاتی نیز گردد. آژانس تبلیغاتی فول سرویس اوج نیلی ضمن برخورداری از توانایی ارائه تمامی این ابزار و در اختیار داشتن متخصصان با تجربه در این حوزه، می تواند به عنوان بهترین مشاور و مجری تبلیغات محیطی، متناسب با مخاطبین هدف و اهداف بازاریابی هر برند بهترین پیشنهادات را ارائه و ضامن موفقیت برند در تبلیغات محیطی تا رسیدن به اثربخشی کامل باشد.

 

 

آتلیۀ کانون تبلیغاتی اوج نیلی ایده‌های تأییده شده را به شکل چشم‌گیری پیاده‌سازی می‌کند. این آتلیه متشکل از متخصصان باتجربه و پرحوصله‌ای است که کمپین‌های خلاقانۀ اوج نیلی را اجرا می‌کنند.

تلویزیون و رادیو همچنان پرمخاطب ترین و محبوبترین پلتفرم برای تبلیغات به شمار می روند. اگرچه به علت سرعت گرفتن روند پیشرفت تکنولوژی و افزایش علاقه نسل جدید به فضای مجازی در آینده ای نه چندان دور شاهد کمتر شدن تاثیر اینگونه تبلیغات خواهیم بود اما در حال حاضر قدرت این دو رسانه از سایر رسانه ها بیشتر است، لذا آژانس تبلیغاتی اوج نیلی نیز تبلیغات در این دو رسانه را در اولویت خدمات خود در نظر گرفته است.


تلویزیون به علت برخورداری از ویژگی هایی همچون صدا، تصویر و حرکت و امکان تلفیق این موارد با هم به عنوان یک رسانه تبلیغاتی بسیار پرقدرت و خلاق در نظر گرفته می شود. در تبلیغات تلویزیونی هدف باید جلب توجه و نگهداری بیننده باشد به همین سبب خلاقیت و تمایز در اینگونه تبلیغات بسیار اهمیت دارد. از دیگر مزایای این رسانه گسترده بودن پوشش آن است که می تواند ریچ و فرکانس بالایی در مخاطبان پدید آورد و به علت انعطاف پذیری در حق انتخاب محبوبیت بیشتری به نسبت سایر رسانه ها دارد. البته تبلیغات تلویزیونی نیازمند بودجه بیشتری در مقایسه با سایر رسانه ها می باشد اما با توجه به رسایی این رسانه و پوشش گسترده مخاطبان بسیار مقرون به صرفه است.

تبلیغات باید جاذبه های منطقی، احساسی و یا تلفیقی از هردو را داشته باشد که در تبلیغات تلویزیونی این شرایط به طرق مختلف فراهم می شود. تبلیغات تلویزیونی به فراخور نوع کالا یا خدمت و مخاطب انتخاب و اجرا می شود به همین سبب سبک های بسیار متفاوتی دارد. معاونت حوزه رادیو و تلویزیون توانایی ارائه تمامی سبک های تبلیغات را در قالب تیزر، رپپورتاژ، فیلم صنعتی، آرم آگهی، زیرنویس، فیلم کوتاه و… دارد. مهمترین بخش در این میان سنجش میزان اثربخشی هر یک از این روش هاست که کانون تبلیغاتی اوج نیلی با برخورداری از متخصصین در این حوزه و با داشتن دانش کافی از انواع ابزار سنجه مثل TGI ،MRV، ABC  و… همواره عملکرد تبلیغات خود را مانیتور و از این طریق عادات رسانه ای اقشار مختلف را استخراج  می کند و متناسب با آن با کمترین هزینه اثربخش ترین تبلیغ را برای مشتریان خود فراهم آورند.


رادیو به علت عدم برخورداری از تصویر نسبت به تلویزیون و آگهی های چاپی تفاوت اساسی دارد و شاید در ظاهر از اثربخشی کمتری برخوردار باشد اما نکته حائز اهمیت این است که این رسانه بسیار راحت تر از سایر رسانه ها در دسترس بوده و از لحاظ جغرافیایی، وسعت بیشتری را پوشش می دهد ضمن اینکه این رسانه کم هزینه، نیاز چندانی به برق، اینترنت، ابزاری مثل تلویزیون یا کامپیوتر ندارد و به همین سبب مخاطبان بیشتر و متنوع تری را تحت پوشش قرار می دهد. پس صدای تبلیغات رادیویی باید متفاوت، جذاب و گوش نواز باشد تا توجه مخاطب را به خود جلب کند و تصویری مناسب و ماندگار در ذهن مخاطب خلق کند.


رادیو به علت عدم برخورداری از تصویر نسبت به تلویزیون و آگهی های چاپی تفاوت اساسی دارد و شاید در ظاهر از اثربخشی کمتری برخوردار باشد اما نکته حائز اهمیت این است که این رسانه بسیار راحت تر از سایر رسانه ها در دسترس بوده و از لحاظ جغرافیایی، وسعت بیشتری را پوشش می دهد ضمن اینکه این رسانه کم هزینه، نیاز چندانی به برق، اینترنت، ابزاری مثل تلویزیون یا کامپیوتر ندارد و به همین سبب مخاطبان بیشتر و متنوع تری را تحت پوشش قرار می دهد. پس صدای تبلیغات رادیویی باید متفاوت، جذاب و گوش نواز باشد تا توجه مخاطب را به خود جلب کند و تصویری مناسب و ماندگار در ذهن مخاطب خلق کند.در تبلیغات رادیویی نیز مانند تلویزیونی باید دلایلی منطقی برای استفاده از محصول مورد نظر و در قالب جملاتی کوتاه و دقیق بیان شود. بهتر است از کالا در نخستین ثانیه های آگهی نام برده شود و اطلاعات کلیدی و نام برند چندبار در طول تبلیغ تکرار شود. آگهی های رادیویی در مقایسه با تلویزیونی نیاز به تکرار بیشتری دارند و باید در نظر داشت که مردم از شنیدن آگهی یکنواخت به سرعت خسته می شوند و پس از چندبار شنیدن در اصطلاح آن را می شنوند اما گوش نمی کنند پس بهتر است که برای هر برند در مدت زمان کوتاهی چند تبلیغ مختلف طراحی شود و یا تبلیغات یک برند به سرعت تغییر کند.

معاونت حوزه رسانه و رادیو هولدینگ اوج نیلی، با سالها تجربه  موظف است تا با تشخیص نیاز بازار و مشتری به ارائه پیشنهاداتی مدون در حوزه های مختلف بپردازد، براساس این برنامه ریزی ها این بخش پیش بینی می کند که هر کالا یا خدمتی چه زمانی و از طریق کدام رسانه، با چه هزینه و به چه صورت پخش شود تا بیشترین توجه را جلب کرده و بیشترین اثربخشی را به همراه آورد.

 

 

ایده‌ها در این گروه خلق می‌شوند. امکان‌سنجی اجرای این ایده‌ها انجام می‌شود و جلسه‌ای با حضور اعضای این تیم و تیم تولید تشکلیل می‌شود تا تمام افراد آگاه شوند و بعد از آن ایده‌ها پخته‌تر می‌شوند.


تبلیغات در نقطه فروش یکی از انواع تاثیرگذار تبلیغ است. در این روش ضمن در نظر گرفتن هزینه به نسبت کم تبلیغات، افرادی که با هدف خرید به محل های فروش مراجعه می کنند با دیدن تبلیغات محصولات مختلف و جدید، ضمن فراهم بودن شرایط خرید، به سرعت میل به خرید به اقدام به خرید تبدیل می شود و از این طریق میزان فروش افزایش می یابد.

براساس مدل فروش آیدا (AIDA)، فرآیند خرید در چهار مرحله انجام می شود. جلب توجه (Attention)، ایجاد علاقمندی (Interest)، تمایل به خرید  (Desire)  و عمل خرید(Action)  تبلیغات در نقطه فروش، گذار از مرحله تمایل به عمل خرید را از لحاظ روانی تسریع و افزایش می دهد.

تبلیغات در نقطه فروش را می توان در حوزه برندینگ مکانی قرار داد. هدف از این نوع تبلیغات ایجاد نوعی انگیزش احساسی نسبت به یک محصول در شرایطی است که مقدمات خرید آن فراهم باشد. تبلیغات نقطه فروش تحت عنوان POP Ads مطرح می شود، هزینه تبلیغات در این روش به نسبت کمتر از سایر روش ها بوده و اثربخشی بالای این روش، تبلیغات در نقطه فروش را به یکی از به صرفه ترین ابزار تبلیغ تبدیل کرده است.

مجتمع های تجاری بزرگ یا هایپرمارکت که در چند سال اخیر از جایگاه خوبی در بازار ایران برخوردار گردیده، از جمله بهترین مکان ها برای اینگونه تبلیغات به شمار می روند، اینگونه مکان ها جایی است که شاید مشتریان متوجه محصولات متنوع موجود در قفسه های فروشگاه ها نباشند و با تبلیغات اصولی BTL ناگهان محصولی توجهشان را جلب می کند. این تبلیغات را می توان در موقعیت و فرصت های مناسب عرضه کرد. با بیان دیگر این نوع تبلیغات به نوعی مغازه ای جداگانه در درون فروشگاهی بزرگ است که با استراتژی معرفی بیشتر محصول بکار می رود. مراکز خرید شهروند و فروشگاه های زنجیره ای در ایران به عنوان یکی از اولین مکان هایی است که به همت آژانس تبلیغاتی اوج نیلی، بیشترین میزان فروش را در ایران از طریق متدهای نقطه فروش دارا می باشد و توانسته در این مدت بازخورد خوبی را در این زمینه برای مشتریان خود پدید آورد. ضمن اینکه در این نوع تبلیغات، امکان تبلیغ برندهایی که اجازه تبلیغ در برخی رسانه ها مثل تلویزیون را ندارند، با رعایت قوانین جمهوری اسلامی نیز فراهم می شود و از این طریق امکان تبلیغ برای بسیاری از برندهای بین المللی و پخش تیزرهای جهانی آنها میسر می گردد.

ابـــــزارها

 • §         آرک ها

  §         تابلوهای بک لایت

  §         نمایشگرها

  §         استیکرها

 

 

کانون اوج نیلی تمام فعالیت‌های خود را بر اساس علم روز و مطابق با مراجع معتبر انجام می‌دهد. ما برای انجام کوچکترین کارهایمان هم به گروه تحقیق و توسعه وابسته‌ایم، به همین روی گام‌هایمان همواره محکم و بی‌تردید است.

رسانه دیجیتال، پلتفرمی است که امکان تبادل و انتقال کلیه مفاهیم تصویری، صوتی و یا ویدئویی را بواسطه ابزارهای دیجیتالی به طرق مختلف پدید می آورد. این رسانه ها ممکن است به شکل نرم افزارهای رایانه ای، پایگاه ها و گروه های اینترنتی، بازی های رایانه ای، تلفن های همراه و سرویسهای مختلف آن و هنرهای دیجیتال شامل گرافیک رایانه ای، سینمای دیجیتال و… باشد.


امروزه اولین گام برای وارد شدن به فضای رسانه های دیجیتال، برخورداری از یک وب سایت جذاب، حاوی اطلاعات مفید، پاسخگو، تعاملی و مطابق با استاندارد های روز است. علیرغم اینکه بسیاری از افراد و شرکتها قادر به راه اندازی یک وب سایت می باشند، با وجود این طراحی اصولی و اثربخش دارایی های دیجیتال شامل وب سایت، شبکه های اجتماعی و… که با شناخت صحیح مخاطبان هدف بتواند کلیه نیازها و انتظارات آنها را برطرف سازد و سپس مدیریت تمامی این دارایی های دیجیتال و یکپارچه سازی کلیت مفاهیم و پیام مورد نظر امری پیچیده و نیازمند دانش، تجربه و تخصص کافی در این حوزه می باشد.
به همین منظور آژانس تبلیغاتی اوج نیلی با برخورداری از کارشناسان فناوری اطلاعات، کارشناسان تولید محتوای واحد بازاریابی و تبلیغات دیجیتال با درک نیاز و خواسته مخاطبان هدف، پیام برند را توسط وب سایت و سایر دارایی های دیجیتال به شکلی موثر و در قالب پلتفرمی حرفه ای به مخاطبان انتقال می دهند و از این طریق با هزینه ای اندک ضمن تامین اهداف تبلیغاتی، با کمک تازگی و به روز بودن محتوا، ایجاد لینک، افزایش اعتبار و فروش برند، رضایت و رفاه مشتریان را پدید آورند.

پس از پدید آمدن یک وب سایت پویا و جذاب گام بعدی فعالیت در رسانه های دیجیتال، تولید محتوا و بازاریابی محتوای درون وب سایت و سپس سایر رسانه های دیجیتال مربوط به برند است، بازاریابی محتوا، یک رویکرد استراتژیک بازاریابی متمرکز بر ایجاد و انتشار محتوای ارزشمند، مرتبط و یکپارچه برای جذب و حفظ مخاطبان هدف محسوب می شود.


تبلیغات در شبکه های اجتماعی می تواند گام بعدی در خدمات مربوط به رسانه های دیجیتال باشد که آژانس تبلیغاتی اوج نیلی آن را عرضه می کند. امروزه رسانه اجتماعی به گروهی از وب سایت ها اطلاق می شود که محتوایشان توسط خود کاربران ایجاد و منتشر می شود. تبلیغات در شبکه های اجتماعی، صورتی از تبلیغات آنلاین است که در بستر شبکه های اجتماعی انجام می پذیرد.
تبلیغات در اپلیکیشن های تلفن همراه  In-App Advertising، بازاریابی ویروسی، تبلیغات بنری، ایمیل های مستقیم، تبلیغات کلیکی و تحقیقات بازار آنلاین از دیگر تکنیک های مورد استفاده در این رسانه است.

در نهایت به مدیریت شبکه های اجتماعی و روابط عمومی آنلاین می رسیم که به منظور یکپارچه سازی و همگون سازی کلیه فعالیت های مذکور برای ارائه هویتی مشخص از برند و کسب اعتبار و جایگاه مناسب در ارتباط با مخاطبان از اهمیت بالایی برخوردار است.

آژانس تبلیغاتی اوج نیلی نیز با در نظر گرفتن تمامی این نکات و به پشتوانه کارشناسان و متخصصین خود نسبت به کلیه قواعد بازی در رسانه های دیجیتال آگاهی داشته و کلیه خدمات را متناسب با هدف و ماهیت برند تعریف و ارائه می کند تا موجبات رضایت و آسودگی خاطر مشتریان خود را فراهم آورد.

 

 

 

گروه رسانه مطبوعاتی اوج نیلی با تجربه ای که از مرز ده سال می گذرد تا به امروز با بهره گیری از فناوری های نویـن دنیا و همچنین توجه و تمـرکز به جدیدتـرین استانداردهای جهانی و تطبیق آن با فرهنگ اسلامی و سلیقه ایرانی و همکاری با جمعی از متخصصین در زمینه های مختلف قـادر گردیده تا کـارنامه درخشـانی را از خـود بر جای گذارده و خـدمات خود را متمایز از دیگر رقبا ارائه نماید.

گروه رسانه مطبوعاتی اوج نیلی

گروه نشریه و وب سایت های اوج نیلی شامل:

 • نشریه و وب سایت بین المللی، اقتصادی و اجتماعی کوه نور | www.koohenoor.media
 • نشریه و وب سایت بین المللی، اقتصادی و اجتماعی آصفان | www.asefan.com
 • نشریه و وب سایت میراث گردش | www.mirasmag.ir

 

رویکرد گروه رسانه اوج نیلی   

 

 • معماری و دکوراسیون داخلی

از دیرباز پادشاهان و درباریان از اصطلاح معماری برای ساخت بناها و عمارات خود استفاده می نمودند و امروزه نیز با پیشرفت علم و تبلور خلاقیت این اصطلاح به روشی نوین برای طراحی و ساخت ایده آل هایمان در زندگی امروز مبدل گشته است؛ در صفحات نشریه معماری اوج نیلی با ما تجربه می کنید هر آن چیزی را که به این صنعت پر طرفدار مرتبط بوده و شما را برای ساخت بنایی لوکس در زندگی آماده می سازد.

 

 • تجارت

املاک و مستغلات، بورس و سرمایه گذاری، با همه اطلاعات پیرامونشـان، در سطـح ایران و جهـان ارائه می گردد تا با خیالی آسوده زندگی مجلل را انتخاب نمایید.

کوه نور شما را با سرمایه گذاری مطمئن در زندگی ایده آل پیش رویتان به شایسته ترین نحو آشنا می سازد. 

 

 • سفـر و گـردشگـری

از شمال تا جنوب، از شرق تا غرب این کره خاکی را سفر می کنیم تا با فرهنگ و آداب و رسوم هر سرزمین به گونه ای متفاوت، شناختی خاص را به دست آوریم؛ در هر شماره، کوه نور، سفر می کند به نقطه ای بکر از شهرها و کشورهای گوناگون تا بیابد آنچه را که شما می توانید از زندگی ایده آل خود تجربه کنید.

 

 • مد و پوشاک

برای شمایی که مُد و خاص بودن جایگاهی ویژه در رسیدن به زندگی فاخر برایتان دارد، برندهای مطرح جهان و طراحان زبردست و بسیاری از برترین ها را در نشریه مد و پوشاک گرد هم می آوریم.

 

 •  تفریح و سرگرمی

پیشنهاد ویژه ما را پذیرا باشید برای شمایی که می خواهید به دنیایی فارغ از دغدغه ها و دل مشغولی های روزمره قدم بگذارید و ساعاتی را در مکان هایی خاص و منحصر به فرد آرام سپری کنید.

 

 •    تکنولوژی و نوآوری

در عرصه ارتباطات و فن آوری به دنیای مدرن قدم می گذارید و خلاقیت و نو آوری را در هر منطقه ای از جهان هستی با ما لمس می کنید. در لا به لای صفحات این بخش در جهانی بدیع خود را نظاره گر باشید.

 

 • طراحی صنعتی

دنیای پیرامون ما پر است، از صنایع متنوع؛ در رسانه های اوج نیلی طراحی صنعتی بخشی خواهد بود که مخاطبان را با دنیای وسیع طراحی در صنایع گوناگون و در سرزمین ها و دیارهای مختلف آشنا خواهد کرد.

 

 • طلا و جواهر

درخشش سنگ های قیمتی از هر نقطه ای از جهان پهناور را برای شمایی که به دنبال زندگی فاخر هستید در صفحات طلا و جواهر کوه نور به ارمغان آورده تا چشم هر بیننده ای را بسوی خود جلب نماید و او را به دنیای مدرن سوق دهد.

 

 • زیبایی و سلامت

هر آنچه که با زیبایی پیوندی عمیق دارد در صفحات خاص مجله زیبایی و سلامت پیگیر باشید؛ این نشریه برندهای مطرح ایران و جهان رابه خدمت گرفته است تا زیبایی را با تمام وجود لمس کنید و رسیدن به ایده آل خود را با خیالی آسوده به ما و این بخش جذاب بسپارید.

 

 • فرهنگ و هنر

هر آنچه که در اطرافمان از ایران تا آنسوی مرزها، در هر گوشه ای از جهان هستی برای ما تداعی کننده فرهنگی ناب و اصیل است و ما را به هنر دعوت می نماید از سینما و تئاتر تا جشنواره های تبلیغاتی در هر نقطه ای از این کره خاکی، از ساز موسیقی تا تابلوهای نفیس نقاشی که دیوار موزه های تاریخ را نوازش می کند در دنیای کوه نور به راحتی جستجو می کنیم.

 

 • صنایع دستی

انسان ها تلاش می کنند تا از خود بقایایی از زیستن را بر جای گذارند که این تحفه های پدید آورده شده از ما برای نسلی دیگر به یادگار باقی خواهد ماند؛ در کوه نور، با این گنجینه های گرانبها از هر دیاری، آشنا می شوید. از فرش و گلیم ایران گرفته تا مجسمه سازی کشورهای اروپایی از جمله ایتالیا و معرق آسیای میانه، همه را می توان در کوه نور تجربه نمود.

 

 • خدمات

معرفی بهترین راه های سرمایه گذاری، خدمات بیمه ای، تحصیل در کشورهای مختلف جهان، شبکه پست و توزیع بین الملل همه و همه از مواردی است که نیاز شما را برای داشتن منبعی منحصر به فرد رفع می نماید تا بتوانید به گونه ای شایسته بهترین خدمات را در سطح جهانی جستجو کرده و مورد استفاده قرار دهید.

 

 

 

قابل توجه شما دوستان عزیز

محصولات عمومی
به مجموعه فایل های چاپی که به علت پایین آوردن هزینه ها به صورت مشترک داخل یک فرم چاپی بسته شده و نسبت به نوع رنگ فایل ها تفکیک نمی شوند محصولات عمومی گفته می شود.

لازم به ذکر است هر محصول عمومی دارای میانگین رنگی خاص می باشد و رنگ ها بر اساس رنگ قالب فرم چاپی تنظیم میشود از این رو کلیه کارهایی که در این فرم چاپ میشود، با 15% اختلاف رنگ نسبت به مانیتور استاندارد مواجه خواهند شد.

به علت تغییر مداوم مواد اولیه ( کاغذ-مرکب- روکش ها...) و همچنین تفاوت میانگین رنگی در هر فرم سفارشات شما در محصولات عمومی که حتی با اختلاف یک فرم چاپ شده اند با هم قابل مقایسه نخواهد بود.(اختلاف محصولات عمومی از چاپ تا چاپ 30% خواهد بود).

شما میتوانید قبل از سفارش نمونه جنس ها را بررسی نمایید اما به یاد داشته باشید بافت و ضخامت کاغذ، کاور لمینیت و همچنین کیفیت چسبندگی لیبل ها در برند های مختلف، متفاوت است و خرید مجتمع بر اساس موجودی بازار می باشد لذا هنگام سفارش این مهم را در نظر بگیرد.

توصیه مهم: توجه داشته باشید نوع سفارش خود را با توجه به حساسیت و اهمیت کارتان مشخص کنید. لازم به ذکر است کیفیت سفارشات ( به لحاظ رنگ و کاغذ و...) در محصولات عمومی با یک محصول اختصاصی قابل مقایسه نخواهد بود.

×