رویدادها و تجارب مشتری


 

 • رویدادها و تجارب مشتری:

برگزاری رویدادها معمولاً در قالب همایش، نمایشگاه، جشنواره و… بوده، حتی ممکن است به شکل های دیگری نیز دیده شود مثل بازدید گروهی سرمایه گذاران خارجی از تسهیلات تولیدی شرکت، تعطیلات آخر هفته کارمندان شرکت و یا حتی استقرار غرفه های مختلف به منظور رفاه حال تماشاگران یک مسابقه، نمایش یا… . برنامه ریزی و اجرای رویدادهای خاص از دیگر اقدامات آژانس تبلیغاتی مات می باشد، این رویدادها که از آن تحت عنوان صنعت یاد می شود، امروزه از اهمیت بالایی برخوردار گردیده و به برندها توصیه می شود، برای آنکه تجربه و دیدگاه مشتریان از شما مثبت باشد از این صنعت غافل نشوند.

 • برنامه ریزی و اجرا
 • برگزاری نمایشگاه
 • برگزاری همایش و سمینار
 • برگزاری ایونت
 • سمپلینگ و پروموشن
 • رودشو
 • مرچندایزینگ
 • گالری

برنامه ریزی و اجرای رویدادهای خاص از دیگر اقدامات آژانس تبلیغاتی اوج نیلی می باشد، این رویدادها که از آن تحت عنوان صنعت یاد می شود، امروزه از اهمیت بالایی برخوردار گردیده و به برندها توصیه می شود، برای آنکه تجربه و دیدگاه مشتریان از شما مثبت باشد از این صنعت غافل نشوند.

برگزاری چنین رویدادهایی معمولاً برعهده کارمندان بخش روابط عمومی است و مهمترین نکته در این میان تجربه ای است که مشتریان با پشت سر گذاشتن این رویداد خواهد داشت، بخش روابط عمومی باید نظارت داشته باشد تا رویداد مورد نظر بدون عیب و نقصی انجام شود و مردم با خوشحالی از آن رویداد یاد کنند.

برگزاری رویدادها معمولاً در قالب همایش، نمایشگاه، جشنواره و… بوده، حتی ممکن است به شکل های دیگری نیز دیده شود مثل بازدید گروهی سرمایه گذاران خارجی از تسهیلات تولیدی شرکت، تعطیلات آخر هفته کارمندان شرکت و یا حتی استقرار غرفه های مختلف به منظور رفاه حال تماشاگران یک مسابقه، نمایش یا… . اما به هر حال این رویدادها به هر شکلی که باشد، هدف اصلی برگزاری کلیه رویدادهای خاص برای برندهای مختلف این است که، مشتریان را به گونه ای در معرض برند و خدمات آن قرار دهیم که تجربه ای موفق و با تاثیر ذهنی مثبت از رویداد و برند در ذهن مخاطب شکل بگیرد. از دیگر مزایای برگزاری رویدادها کسب اعتبار و جایگاه مطلوب ذهنی برای برند بوده ضمن اینکه با یکپارچه سازی کلیه فعالیت های صورت گرفته در این رویدادها با هویت سازمانی و هویت برند، از این طریق می توان شخصیت تعریف شده برای برند و معماری برند را بهتر نمایش داده و در ذهن مخاطب تثبیت کرد.


به طور کلی تجربه مشتری از همکاری با هر ارگان و نهاد بحثی است که امروزه از اهمیت بیشتری در مدیریت روابط مشتریCRM  برخوردار گردیده چراکه نتایج حاکی از آن است که رضایت مشتری از تجربه همکاری با هر شرکتی مقدمه ای برای شکل گیری روابط بلندمدت بوده، ضمن اینکه مزیتی رقابتی در مقایسه با سایر رقبا برای شرکت ها پدید می آورد.  امروزه باتوجه به افزایش ارتباطات و تاکید بر تعامل میان افراد، این که یک شرکت دارای اعتبار و احترام نزد مشتریان حال و یا حتی مشتریان سابق خود باشد بسیار حیاتی است. این روابط بلند مدت و کسب سود در بلندمدت است که از اهمیت بیشتری برخوردار گردیده و شرکت ها را بر آن داشته تا با بسط دادن فعالیت های مدیریت تجربه مشتری و استفاده از رویکردهای اصولی در پیاده‌سازی این سیستم در سازمان ها گامی اساسی در راستای افزایش بهره‌وری کلیه فرآیند‌های شرکت بردارد.

 

 

گروه طراحی داخلی و غرفه آرایی اوج نیلی با هدف ارائه خدمات حرفه­ اي معماري و دکوراسيون داخلي و در پاسخ به نيازهاي روز افزون، به منظور ارایه سرویس های مدرن فعالیت خود را در قالب یک تیم حرفه ای آغاز نمود. اين شرکت در زمينه مشاوره، طراحي و اجراي دکوراسيون داخلي بر اساس اصل "طراحي علمي، ،کيفيت عالي ، زمان کمتر و قیمت مناسب" خدمات خود را در زمینه های زیرارائه میکند:

برگزاری نمایشگاه غرفه لادن

طراحی و اجرای فضاهای تجاری

 • طراحی و اجرای فضای سبز(Landscape)
 • طراحی نما
 • طراحی و اجرای پروژهای خاص
 • طراحی و عملکرد شناسی
 • نظارت عالیه پروژه ها
 • نورپردازی ،انتخاب وسایل و چیدمان آن به سبک های کلاسیک و مدرن
 • بازسازی به همراه طراحی دکوراسیون و پارتیشن بندی داخلی
 • طراحی سه بعدی 3DMAX شامل فضاهای داخلی و خارجی

برگزاری نمایشگاه غرفه لادن 2

مشاوره، مطالعه در طرح، کيفيت، پيشگام در ارائه طرح هاي نوين درقالب سبک هاي مختلف، استفاده بهینه از فضا و هزینه و مشتري مداري جزء رسالت اصلي اوج نیلی است.

برگزاری نمایشگاه غرفه اوج نیلی

 • برگزاری نمایشگاه

نمایشگاهها و همایش ها طی دو دهه اخیر دستخوش تحولات زیادی شده و به یکی از مهمترین ابزارهای توسعه فناوری و مبادلات تجاری تبدیل گردیده است. توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ITC) در گسترش هرچه بیشتر فعالیتهای مربوط به نمایشگاهها و همایشها در سراسر جهان و متحول شدن آن نقش اصلی را ایفا کرده است.

نمایشگاهها و همایشهای بین المللی به عنوان یکی از مجاری و کانالهای معرفی کالاهای تولید شده، تبلیغات و انتقال تکنولوژی در دنیا از اهمیت خاصی برخوردار هستند.

در این راستا تیم طراحی دکوراسیون و غرفه های نمایشگاهی اوج نیلی که تحت برند "خشت آخر" مشغول به فعالیت است با بهره گیری از نیروهای متخصص در امر برگزاری کلیه امور اجرائی مربوط به همایش ها، نمایشگاه ها، جشنواره ها و با داشتن سوابق درخشان در این زمینه نسبت به ارائه کلیه خدمات بصورت داخلی و بین المللی اعلام آمادگی می نماید.

برگزاری نمایشگاه

 

برگزاری همایش و سمینار

مهمترین نکته در برگزاری رویدادها این است که این رویدادها در تضاد با هویت برند و ماهیت محصول نباشد تا ضمن وارد نشدن لطمه ای به برند، منافع آن نیز حفظ گردد و موجبات موفقیت و کسب اعتبار برای برند فراهم گردد.

برگزاری سمینار

با توجه به این نکته آژانس تبلیغاتی اوج نیلی به عنوان شرکتی پرسابقه در این زمینه توانایی برگزاری کلیه همایش های تبلیغاتی، تخصصی، تجاری، علمی، عمومی و… در داخل و خارج از کشور را دارا بوده و با توجه به تجربه موفق در حوزه تبلیغات و شناخت کافی از جامعه هدف ایرانی می تواند یکی از بهترین مشاوران و نهادهای اجرایی در برگزاری اینگونه خدمات برای مشتریان خود باشد.

برگزاری همایشها و سمینارها

ایونت چیست؟

ایونت دراصل خلق یک رویداد و یکی از مهمترین اجزای راهبردی بازاریابی برای یک سازمان است.

بازاریابی رویدادی، راهکاری تبلیغاتی است که شامل ارتباط موثر و مثبت بین شرکت ها و مشتریانشان در گردهمایی های خاصی همانند همایش ها، کنسرت ها، نمایشگاه های فصلی کالا و خدمات و یا مسابقات ورزشی می شود.

در این نوع از بازاریابی، کسب و کارها با برگزاری گردهمایی های سرگرم کننده همچون نمایشگاه ها، رقابت ها و یا مهمانی ها از طریق ارائه رایگان نمونه محصول(سمپل) بطور مستقیم به مشتریان دسترسی پیدا کنند. این عمل کارآمد خواهد بود چون مصرف کنندگان را در حالی با تجارتشان درگیر می کنند که در محیطی دوستانه و رقابتی قرار می گیرند و از طرفی زمانی که این رویدادها با حضور و دعوت از هنرمندان و افراد سرشناس صورت می پذیرد قدرت، اعتبار و محبوبیت برند به صورت روز افزون افزایش پیدا می کند.

برگزاری ایونت

ایونت و همایش

استراتژی بازاریابی رویدادی موفق و تاثیر گذار علاوه بر ارائه اطلاعات در مورد محصول یا خدمت، اعتبارش را نیز به شرکت کنندگان نشان می دهد.
حتی یک برگ تخفیف، نمونه مجانی و مسابقه ای مفرح می تواند این احساس را به مشتریان منتقل کند که دارند سود می برند و تنها در یک اقدام بازاریابی تجاری شرکت نمی کنند!
بر خلاف تبلیغاتی که یک پیام همگانی از طریق تلویزیون، رادیو و یا تابلوی اعلانات برای میلیون ها مصرف کننده پخش می شود، بازاریابی رویدادی افراد یا گروه های خاصی را به هنگام تجمع مورد هدف قرار می دهد تا شاید بتواند تأثیرات کیفی بر افراد بگذارد.
رمز موفقیت در یک بازاریابی رویدادی تأثیرگذار شناسایی صحیح مخاطبان هدف و ایجاد تجربه ای است که در خاطر شرکت کنندگان ماندگار می شوید.

از طریق برگزاری رویدادی که به‌خوبی به ‌صورت بومی تبلیغ و ترویج‌شده است، انرژی مضاعفی به کسب ‌وکار خود بدهید. به عبارتی استفاده از رویداد برای ترویج کسب‌وکار بهترین کاری است که می‌توانید برای کسب‌وکار خودتان بکنید و از این طریق آن را زنده کنید. توجه داشته باشید که مدت ‌زمان زیادی است که مردم از نزدیکی محل کسب ‌وکار یا غرفه شما در حال عبور هستند و شاید برایشان سؤال شده باشد که درواقع در پی انجام دادن چه‌کاری هستید؟ آن‌ها دقیقاً به این منظور نیاز به یک محرک کوچک دارند تا به‌واسطه آن وارد محل کسب‌ وکار شما شده و ارتباط بهتری با شما برقرار کنند. شما چطور می‌توانید محل کسب خودتان را مملو از افراد و مشتریان بالقوه کنید، از تبلیغات دهان‌به‌دهان برخوردار شوید و تصویری مثبت از خودتان ارائه دهید.

برگزاری ایونت

میزبانی از یک رویداد در محل کسب‌ وکار شما بهترین راه برای بهره‌مندی از این موارد هست، همچنین توجه داشته باشید که عموم مردم به‌طور طبیعی جذب رویدادهای خاص مانند یک مهمانی، کنسرت یا جشن می‌شوند، از این رویداد نباید انتظار یک تجربه فروش بسیار خوب و رؤیایی داشته باشید، بلکه باید بیش از هر چیزی به تبلیغات دهان‌به‌دهان و خاطرات خوبی که موجب یادآوری شما و کسب‌وکار شما در اذهان دیگران شده و آن‌ها را محل کسب‌وکار شما بازمی‌گرداند توجه داشته باشید.

با انتشار اطلاعات در مورد رویداد شما با استفاده از تمامی اطلاعات کلیدی از قبیل تاریخ، زمان، موقعیت فیزیکی و زمینه‌های تخصصی فعالیت شما، کسب‌وکار شما مکانی را در ذهن مخاطبین برای خودش ایجاد کرده و در آن ماندگار می‌شود. سپس شما تنها باید مراجعه مجدد آن‌ها به خودتان را ساده کنید تا آن‌ها در جشن و برنامه شما حضور پیدا کنند. استفاده از اعلان‌ها و برنوشته‌های رنگی و جذاب موجب می‌شود آن دسته از افرادی که تراکت شما به دستشان رسیده، سریع‌تر شمارا پیدا کنند و همچنین دیگر افرادی که از نزدیکی شما عبور می‌کنند، دلیل حضور و جمع شدن دیگران در محل کسب‌وکار شمارا بدانند.

ترویج کنید، تبلیغ کنید و باافتخار و با صدای بلند اعلام کنید!

کمپین موفق شما نتیجه برنامه‌ریزی و علاقه در کنار دسترسی پیدا کردن و اعلام عمومی رویدادها و برنامه‌های شماست! اگر صدای خودتان را به گوش مخاطبین نرسانید، مردم از حضور شما مطلع نمی‌شوند. خجالت نکشید، در طراحی اعلان‌ها و برنوشته‌های خودتان انرژی مضاعف صرف کنید، اخبار خود به سطح خیابان‌ها برسانید و ….! به‌طور شخصی به مردم بگوئید، از کارکنان خود بخواهید که به دوستان، همسایگان و افراد خانواده خودشان بگویند.

حتماً توجه داشته باشید که رویداد ترتیب داده شد، از ویژگی‌ها و استانداردهایی در حد انتظار و توقع مخاطبین برخوردار باشد تا از حضور این افراد در برنامه‌های خودتان مطلع شوید. به یا داشته باشید که افراد خوشحال مطمئناً رویداد شمارا به یاد آورده و زمانی که در مورد شما فکر می‌کنند احساس خوبی خواهند داشت و همین احساس خوب موجب صحبت کردن در مورد شما می‌شود.

 

خاطر نشان می شود که در اجری یک ایونت موفق از فعالیتهای سمپلینگ، پروموشن، رودشو، تبلیغات محیطی، اطلاع رسانی پیش و پس از ایونت در شبکه های مجازی و … باید بهره گرفت و آژانس تبلیغاتی اوج نیلی برای ایونت های شما می تواند تلفیقی از تمامی موارد صدرالاشاره را به انجام برساند.

برگزاری ایونت

 

تبلیغات کارآمد و علمی آژانس تبلیغاتی اوج نیلی مهمترین فاکتور موفقیت هربنگاه اقتصادی درمقابله با رقباست. تبلیغات خلاقانه اوج نیلی با استفاده از روش ارتباط مستقیم که امروز به شکلی بسیار وسیع و مداوم توسط شرکت ها و تولید کننده های جهانی مورد استفاده قرارمی گیرد، به عنوان راه حلی کوتاه، مستقیم و بسیارتأثیرگذار شناخته شده است. این فرآیندها را عموماٌ با نام کلی سمپلینگ می شناسند که تاثیر بسزایی در شناخت محصول و خدمت هربنگاه اقتصادی بصورت مستقیم ایجاد می نماید.

سمپلینگ چیست؟

ورود روز افزون برندهای مختلف در چرخه رقابت و گسترش بازار رقابتی میان تولیدکنندگان و واردکنندگان و همچنین نیز با توجه به تغییر ذائقه و سلیقه مصرف کنندگان، همواره بحث رقابت، معرفی محصول و اثبات کیفیت و لیاقت برند در میان مصرف کنندگان بحث اصلی و حیاطی میان تولیدکنندگان بوده است.
تعدد روش های تبلیغاتی مانند تبلیغات در رسانه های عمومی، بیلبورد های شهری و بین شهری، استفاده از کاتالوگ و بروشور، پیک های تبلیغاتی و… و نیز مدت بازدهی و اثربخشی و برآورد های مالی هر روش باعث ایجاد شبهه هایی میان انتخاب نوع تبلیغات میان تولیدکنندگان شده است؛ اما برترین روش تبلیغاتی در صنایع غذایی، روش سمپلینگ و پروموشن محصولات می باشد که نتایج مثبت برندهای بین المللی و داخلی از آزمایش این شیوه تبلیغاتی سندیتی بر موثر بودن آن می باشد.

سمپلینگ
سمپلینگ و پروموشن روشی از تبلیغات جهت معرفی و شناخت دقیق محصولی جدید یا قدیمی از یک برند می باشد که مصرف کننده را به انتخاب سریع و بدون شک آن برند سوق می دهد.
در سمپلینگ یک فرد با ظاهری آراسته و با اشراف کامل به آن محصول، مشتریان و یا حتی افرادی که از آن منطقه عبور می کنند را دعوت به تست نمونه ای از محصول می کند و در آن هنگام با لحنی زیبا و جذاب محصول را برای مشتری تشریح می کند و او را راغب به خرید محصول نموده و نام و کیفیت آن برند را برای همیشه در دیدگان و حافظه مشتری حک می نمایاند.
برای آن دسته از محصولات که امکان ارائه نمونه آزمایشی نمی باشد مانند لوازم خانگی، فرد سمپلر با دردست داشتن کاتالوگ و بروشور از آن محصول، مشتریان را جهت انتخاب این محصول ترغیب میکند که به این کار پروموشن گفته می شود .
از مزیت های بیشتری که روش تبلیغاتی سمپلینگ و پروموشن نسبت به دیگر روش ها دارد میتوان به مواردی همچون تعامل و مذاکره حضوری با مصرف کننده و جذب نظرات ، انتقادات و پیشنهادات و خلق اتفاقی ماندگار جهت اثبات برند در حافظه مصرف کننده و نیز امکان تبلیغ محصولات متنوع یک برند و نیز فروش هم زمان آن و جذب مصرف کنندگانی که با هدف تهیه محصولات دیگر وارد مرکزخرید شده و با استفاده از فنون گفتاری راقب به تهیه آن مشوند اشاره کرد.

مزایای سمپلینگ

 • تقویت تصویر برند در ذهن مشتری و افزایش فروش
 • تقویت ارزش محصول نزد مصرف کننده
 • معرفی محصولات و جذب مشتریان جدید
 • جذب دوباره مشتریان از دست رفته
 • پاسخگویی به سؤالات مشتریان ناراضی و کسب رضایت آنها تا حد امکان
 • قدرت نمایی در مقابل رقبا و بازارگرمی
 • راه اندازی تبلیغات کلامی در مورد محصول جدید یا برند
 • فرهنگ سازی استفاده درست از محصول
 • بومی شدن ارتباط بین مصرف کننده و تولیدکننده
 • عدم نیاز به هزینه اولیه از طرف مصرف کننده جهت تست محصول یا تجربه کاربردی آن
 • معرفی محصول در مطلوب ترین حالت (برقراری ارتباط بین ۲ انسان)
 • عدم وجود فاصله زمانی از معرفی تا استفاده
 • تأثیر آنی وقوی جهت خرید کالا
 • امکان پاسخ گویی سریع و بلافاصله به سؤالات اولیه مصرف کننده
 • آفرینش اولین و پایدارترین تأثیر در ذهن مصرف کننده
 • امکان کنترل و چک بازخورد و اطلاعات داده شده به مصرف کننده به صورت مستقیم توسط سمپلر آموزش دیده
 • امکان اصلاح شیوه استفاده نادرست محصول وبازگرداندن مشتریان ازدست رفته

نقش سمپلینگ

نقش سمپلینگ در بازاریابی و تبلیغات

سمپلینگ سبک‌های متفاوت در هنر چیدمان محصول در محیط های خاص عمومی و فعال سازی یک محیط با استفاده کردن از عناصر مختلف با نمونه های جدید یک شرکت تولیدی جهت بدست آوردن اطلاعات مفید در ارتباط مستقیم با افراد جامعه و بدست آوردن عکس العمل های افراد اجتماع با نمونه خاص می باشد.
استفاده کردن از عناصر مختلف محیطی برای بیان مزایای مجصولات جدید جهت ایجاد اطلاعات مفید و کسب تجربه عام برای آشنایی مناسب با نمونه محصول جهت دریافت و رسیدن موسسه به برخوردهای مناسب و بهتر افراد جامعه برای استفاده از نمونه محصول بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای توسط مصرف کنندگان می باشد.
به عبارتی دیگر سمپلینگ تبلیغات با استفاده از روش ارتباط مستقیم که امروز به شکلی بسیار وسیع و مداوم توسط شرکت ها و تولیدکننده های جهانی مورد استفاده قرار می گیرد، به عنوان راه حلی کوتاه، مستقیم و بسیار تاثیر گذار شناخته شده است.
سمپلینگ یکی از تکنیک های جدید تبلیغاتی جهت فرهنگ سازی برای ترویج استفاده عموم مردم از محصول مورد نظر و افزایش محبوبیت یک نام و نشان تجاری، درجهت بهره برداری طولانی مدت درآینده ای پیش بینی شده، همراه است و به عبارتی ساده تر زمانی که محصول جدید و ناآشنایی به بازارعرضه می شود و یا مورد استقبال مردم قرار نمی گیرد با ارائه نمونه های کوچکتر از این محصول بصورت رایگان و آشنا کردن مردم با مزایای آن محصول، آنها برای خرید تشویق کرده اید.

پروموشن

برخی از خدمات سمپلینگ و پروموشن

 • فروش مستقیم  (Direct Selling)
 • سمپلینگ (Sampling) ترویج و توزیع نمونه محصول یا خدمات
 • رودشو  (Road Show) نمایش کاروانی، نمایش در مسیر و
 • توفان در شهر (Town Storm) پروپاگاندای شهری
 • ترویج (Promotion) ترویج محصولات با تخفیف جذاب!
 • بازاریابی تخصصی (Merchandising)
 • خلق رویداد (Event creation)  

تاثیر سمپلینگ بر فروش محصولات

باید گفت که اثر سمپلینگ بر فروش را می توان به دو دوره زمانی تقسیم کرد. در طی دوره برپایی سمپلینگ اکثرا شاهد افزایش فروش محصول (حتی گاها بیشتر از رقبا) خواهیم بود. به گونه ای که در برخی از تحقیقات به رشد ۷۰% آن نیز اشاره شده است.
در دوران پس از آن میزان افزایش فروش بستگی به نوع محصول دارد، اما به طور کلی افزایش فروش پس از این دوران خیلی متفاوت از دوران برگزاری سمپلینگ نیست. اما نباید فراموش کرد که مهمترین مزیت غیر مستقیم سمپلینگ افزایش آگاهی مشتریان از محصول است. آنها عملا با ساخت و ماهیت محصول از نزدیک آشنا شده و یا حتی فرصت امتحان کردن آن را می یابند؛ لذا به طور قطع این امر در بلندمدت سبب رشد محصول در نزد عام خواهد شد.

فرآیندی سیستماتیک سمپلینگ

سمپلینگ دارای فرآیندی سیستماتیک است که شامل ۶ مرحله به شرح ذیل می باشد:


گام اول: آگاهی و شناخت

 •  شناخت محصول با همکاری کارفرما
 • شناخت بازار فروش با همکاری کارفرما
 • شناخت امکانات مورد نیاز
 • جمع آوری نیروی انسانی مورد نیاز

گام دوم: تدوین استراتژی و برنامه ریزی

 •  آموزش نیروی انسانی
 •  تیم سازی
 • تعیین محل های استقرار با توجه به تحقیقات بازار و بازاریابی
 •  تهیه امکانات مورد نیاز
 •  تدوین فرم های گزارش دهی و آموزش پرسنل به منظور نحوه تکمیل فرم ها

گام سوم: اجرا

 هماهنگی و اخذ مجوزهای مربوطه از محلهای سمپل

 • تعیین بازرس برای هر منطقه پس از دریافت مجوز الزامی است. علت بکارگیری بازرس این است که سمپلینگ به دلیل بروز مشکلات متعدد و غیرقابل پیش بینی نباید تحت شعاع قرار گیرد.
 • تکمیل گزارشات

گام چهارم: ارزیابی

 •  جمع آوری گزارشات
 •  تهیه نمودار عملکرد تیم سمپل
 •  شناسایی نقاط قوت و ضعف

گام پنجم: بازخوردها

انتقال نتایج به واحد سفارش دهنده طرح و ثبت و ضبط تمامی مراحل سمپلینگ به منظور کسب موفقیت های بیشتر در برنامه های سمپلینگ آینده الزامی می باشد.

 • گام ششم :اخذ رضایت نامه از کارفرما یا واحد متقاضی سمپلینگ

 

آژانس تبلیغاتی اوج نیلی از طریق ایجاد ارتباطی موثر و تعاملی درست با مصرف کننده برند شما را در ذهن مصرف کننده با عنوان برندی محبوب و قدرتمند نمایان می سازد، تبلیغات تلویزیون، بیلبرد،استرابورد، لمپست و … صرفا یک قاب می باشد که مخاطبین شما به صورت یک طرفه پیام های شما را دریافت می نمایند و عموما فقط در زمانی که بودجه های سنگین تبلیغاتی را استفاده می نمایید کمی در فروش شما تاثیر گذاشته می شود و زمانی که بودجه به اتمام می رسد با افت فروش مواجه خواهید شد، به این دلیل است که ما موثر ترین روش تبلیغاتی را فعالیتهای سمپلینگ، پروموشن، ایونت و در کل تبلیغات BTL می دانیم و به این تجربه دسترسی پیدا کرده ایم که به عنوان مثال در پروژه های سمپلینگ با ارائه نمونه محصول رایگان شما به مصرف کننده و وارد شدن کالاهای شما به خانه های مخاطبین ارتباطی ماندگار و بسیار تاثیر گذار بین برند شما و مصرف کننده شکل می گیرد و وظیفه این کار را پروموتر ها و سمپلرهای گروه اوج نیلی بر عهده دارند به همین دلیل است که خودمان را راهگشای مسیرهای راهبردی فروش میدانیم و با شعار پایان غیر ممکن ها این امر را برای برندها محقق می سازیم.

رودشو

با وجود سیل عظیم جمعیت و سختی های گوناگون کار مثل تایم زیاد کاری نیروها و تعویض شیفتی 25 نفر در روز، تیم سمپلینگ و پروموشن اوج نیلی به بهترین شکل این پروژه ها را اداره می نماید، ما از این طریق می توانیم تعداد قابل توجهی مشتری های وفادار را برای این برندهای متفاوت به وجود آورده و شاهد تاثیر پذیری این نوع از تبلیغات در افزایش فروش شرکت ها باشیم.

رودشو ها عمدتاً رویدادهایی نیم‌روزه هستند که توسط بسیاری از کمپانی‌ها به منظور گرد هم آوردنِ مشتریان، شرکای تجاری، چشم‌اندازها، نمایش محصولات، گسترش ارتباطات و ... برگزار می‌شوند. هدف از رودشو انتقال پیام و برند کمپانی شما به مارکت مطلوب و مورد هدف است، که برای تحقق این هدف معمولاً در چندین شهر به شیوه‌ی سریالی و متوالی برپا می‌گردند تا آگاهی از برند و محصول را بالا ببرند.

رودشو یکی از بهترین روش‌ها برای معرفی محصول به روش مستقیم، حضوری و کاملاً تعاملی و متقابل است، به نحوی که موجب تولید گفتگو، پرسش و پاسخ و ایجاد تعاملات و شکل‌گیری ارتباطات میان حاضرین می‌شود.

 

مرچندایزینگ یک عنوان عمومی برای توضیح مجموعه ای از فعالیت های پیشبرد فروش درداخل فروشگاه ها یا محل های عرضه است که تکمیل کننده وپشتیبانی کننده فعالیت های تبلیغاتی است. این عملیات که اغلب باهزینه بسیار کم یا بدون هزینه انجام می شود، کلا باعث افزایش ثمربخشی فعالیت های خرده فروشی است. مانند تقدیم نمونه رایگان، تست کردن کالاهای خوراکی یا آرایشی، تهیه وتوزیع بروشورهای حاوی دستورالعمل های مصرف یا طبخ، کوپن تخفیف، توزیع بهترکالا وغیره.

مرچندایزینگ

علل طرح موضوع MERCHADISING در عصر تولید انبوه به لحاظ استفاده ازصرفه های اقتصادی، لزوم توزیع وسیع ومویرگی، لزوم ازدیاد و رشد مصرف، محو انحصارات ورقابتی شدن بازارها، تغییرات دایمی ذوق وسلیقه ونیاز مصرف کننده ها، دگرگونی سیستم های خرده فروشی و فروشگاهی به لحاظ تکنولوژیک، انتقال قدرت ازبخش تولید به بخش توزیع و اهمیت یافتن عناصر پایین دست از زنجیره تامین، جایگاه بازارپردازی یک نام تجاری ، بخشی ازفعالیت های ترفیع فروش هدایت شده درفروشگاه ، جهت افزایش فروش است.

مرچندایزینگ 2

مرچندایزینگ

خدمات مرچندایزینگ، کلیه کمک ها یا خدماتی است که دراختیار صاحب کالا قرارداده می شود تا نمایش، عرضه و فروش محصول را بهتر و موفق تر گرداند مانند:

 • استفاده ازطرح ورنگ وگرافیک جذاب
 • جانمایی و چیدمان اصولی کالا درقفسه و ویترین
 • چگونگی جلب نظرخریدار، نورپردازی وزیبا سازی محیط عرضه
 • ایجاد جایگاه مناسب ذهنی ازمحصول درخریدار
 • سهولت در رویت
 • سهولت درتشخیص
 • دردسترس بودن

 

قابل توجه شما دوستان عزیز

محصولات عمومی
به مجموعه فایل های چاپی که به علت پایین آوردن هزینه ها به صورت مشترک داخل یک فرم چاپی بسته شده و نسبت به نوع رنگ فایل ها تفکیک نمی شوند محصولات عمومی گفته می شود.

لازم به ذکر است هر محصول عمومی دارای میانگین رنگی خاص می باشد و رنگ ها بر اساس رنگ قالب فرم چاپی تنظیم میشود از این رو کلیه کارهایی که در این فرم چاپ میشود، با 15% اختلاف رنگ نسبت به مانیتور استاندارد مواجه خواهند شد.

به علت تغییر مداوم مواد اولیه ( کاغذ-مرکب- روکش ها...) و همچنین تفاوت میانگین رنگی در هر فرم سفارشات شما در محصولات عمومی که حتی با اختلاف یک فرم چاپ شده اند با هم قابل مقایسه نخواهد بود.(اختلاف محصولات عمومی از چاپ تا چاپ 30% خواهد بود).

شما میتوانید قبل از سفارش نمونه جنس ها را بررسی نمایید اما به یاد داشته باشید بافت و ضخامت کاغذ، کاور لمینیت و همچنین کیفیت چسبندگی لیبل ها در برند های مختلف، متفاوت است و خرید مجتمع بر اساس موجودی بازار می باشد لذا هنگام سفارش این مهم را در نظر بگیرد.

توصیه مهم: توجه داشته باشید نوع سفارش خود را با توجه به حساسیت و اهمیت کارتان مشخص کنید. لازم به ذکر است کیفیت سفارشات ( به لحاظ رنگ و کاغذ و...) در محصولات عمومی با یک محصول اختصاصی قابل مقایسه نخواهد بود.

×