خلاقانه


 

مهمترین هدف در مورد هر تبلیغی این است که کدام تبلیغ در نهایت ماندگاری بیشتری در ذهن مخاطبان دارد و میل به خرید را افزایش می دهد، برای رسیدن به چنین جایگاهی لازم است تبلیغاتی اثربخش داشته باشیم، از ملزومات اثربخشی تبلیغات، خلاقیت است. خلاقیت یعنی داشتن ایده های ناب و استفاده از موقعیت های نرمال به شکلی خاص و منحصربفرد.

 • Think Tank یا اتاق فکر
 • تبلیغات اثربخش
 • پیام استراتژیک
 • نکته های ضروری
 • خدمات
 • گالری

معمولا اتاق فکرها ساختاری دارند که میتوانند در زمینه های مختلف بهترین ایده ها و راه حل ها را برای خروج از بن بست ارایه کنند، به طور معمول تئوريسين ها و روشنفكران در یک اتاق فکر یا ایده پردازی با ریشه یابی مشکلات موجود می کوشند با ایده هایی مدرن و کم هزینه، یک برند را از شکست یا رکود به سمت موفقیت سوق دهند...

تمام برندهای کوچک و بزرگ برای رقابت در بازار پرتلاطم تجارت به اتاق های فکر و ایده پردازی نیاز دارند تا بتوانند نه تنها از سد رقبای داخلی عبور کنند، بلکه گامی در جهت جهانی شدن برندشان بردارند.
اتاق فکر باعث میشود مدیران برندها از روزمرگی در تصمیم گیری خارج شوند و برنامه های میان مدت و دراز مدت با افقی روشن داشته باشند.

کارشناسان اتاق فکر، ایده پردازی و ارائه کانسپت های خلاق کانون تبلیغاتی اوج نیلی می کوشند با قدرت تفکر و خلاقیت بهترین طرح های نوین در صنعت تبلیغات را با برند شما خلق کنند.
یک کمپین تبلیغاتی نیاز به یک سناریو و ایده ی خلاق و نوآورانه دارد تا بتواند نتیجه مطلوب را در بر داشته باشد. در اصل مهمترین و حساس ترین بخش یک کمپین که باعث اثر گذاری بر روی مخاطب و بازدهی و موفقیت کمپین می شود ایده منحصر بفرد آن است.

هر چه ایده آن هوشمندانه تر، ناب تر و خاص تر باشد، درصد موفقیت آن به مراتب بیشتر خواهد شد. آژانس تبلیغاتی اوج نیلی که متشکل است از مدیران هر واحد کانون، نویسندگان، هنرمندان و کارشناسان تبلیغات، سعی بر این دارد سناریویی نو و جدید و متناسب با بازار هدف مشتری خود ارائه نماید تا در نتیجه هدف کمپین تبلیغاتی به بهترین نحو میسر گردد.
وظیفه اتاق فکر و ایده کانون تبلیغاتی اوج نیلی این است که هدف اصلی مشتری را در قالب ایده های تبلیغاتی موثر ارائه نماید.

برخی از مراحل اتاق فکر و ایده پردازی آژانس تبلیغاتی اوج نیلی :

 • ایده پردازی و تعیین کانسپت های مدرن و خلاق.
 • تعیین ایده های ناب در رسانه های ارتباطی و شبکه های اجتماعی.
 • انتخاب شعار تبلیغاتی اثر گذار و ماندگار در ذهن مخاطب هدف.
 • نوشتن سناریوی تبلیغاتی خلاقانه با چاشنی جذابیت.

 و ...

خلاقیت در ابعاد مختلفی می تواند در تبلیغات اجرا شود؛ خلاقیت ممکن است با اغراق بیش از حد، جذابیت های هنری کلامی، بصری و شنیداری مثل یک آهنگ خاطره انگیز و یا حتی با سادگی بیش از حد همراه باشد تا با قشر متنوعی از مخاطبان هدف و ایده ها ارتباط برقرار کند.

کانون تبلیغات اوج نیلی نیز به عنوان یکی از برترین آژانس های تبلیغاتی در ایران به صورت تخصصی به ساخت تبلیغات خلاقانه برای مشتریان خود می پردازد. آژانس تبلیغاتی اوج نیلی ضمن برخورداری از تیم خلاقیت و با تجربه چندین ساله، به صورت تخصصی در تمامی زمینه های تبلیغاتی فعالیت داشته و خلاقیت را به طرق مختلف به تمامی تبلیغات مشتریان خود ترزیق می کند. تیم خلاقیت اوج نیلی پس از شکل گیری ایده و پلن اولیه برای هر تبلیغ با در نظر گرفتن پیام و شعار اصلی و کارکرد محصول اقدام به ایده پردازی می کند و از این طریق تبلیغاتی خلاقانه، منحصربفرد و اثربخش برای مشتریان خود فراهم می آورند.

 

موفقیت یک برند چه در بخش معرفی و چه در پیشبرد فروش در گرو خلاقیت مورد استفاده در بیان پیام استراتژیک است.

آژانس های تبلیغاتی در تمام دنیا به علت داشتن تخصص، تبحر و تجربه کافی در تبلیغات، معمولاً بهترین ارگان و مشاور برای اعمال خلاقیت در تبلیغات هستند. از ویژگی های کانون تبلیغاتی، توانایی تقویت پیام استراتژیک برند مشتریان خود از طریق روشهای خلاقانه است. کمپین های بازاریابی موفق همواره از المان های نوآوری و خلاقیت در جهت جلب توجه بازار هدف استفاده می کنند. خلاقیت همچنین می تواند یکی از عوامل مهم در ایجاد مزیت تمایز به شمار رود.

 

تکنیک های خلاقانه در تبلیغات ابزاری هستند که برای جلب توجه، ایجاد درگیری ذهنی و تغییر دیدگاه ها و نگرش مردم به کار میروند تا در نهایت بتوانند پیام برند یا محصول را به زیرکانه ترین شکل ممکن به مخاطب انتقال دهند. به طور کلی باید در نظر داشت که برای داشتن یک آگهی تبلیغاتی خلاقانه رعایت چند نکته ضروری است:

 • عبور از مرز سنت های رایج
 • دوری از قواعد دست و پاگیر
 • داشتن شیطنت
 • در نظر گرفتن موقعیت هایی که کسی انتظارش را ندارد و تا حدی پیش‌بینی نشده است.

برخـی از خدمات این واحد عبارتنـد از :

 • تعیین ایده هاي اصلی ارتباطی
 • انتخاب شعار
 • سناریو نویسی
 • طرح کمپین
 • تعریف کاراکتر
 • خلق جینگل
 • خلق لوگو و نام برند

 

قابل توجه شما دوستان عزیز

محصولات عمومی
به مجموعه فایل های چاپی که به علت پایین آوردن هزینه ها به صورت مشترک داخل یک فرم چاپی بسته شده و نسبت به نوع رنگ فایل ها تفکیک نمی شوند محصولات عمومی گفته می شود.

لازم به ذکر است هر محصول عمومی دارای میانگین رنگی خاص می باشد و رنگ ها بر اساس رنگ قالب فرم چاپی تنظیم میشود از این رو کلیه کارهایی که در این فرم چاپ میشود، با 15% اختلاف رنگ نسبت به مانیتور استاندارد مواجه خواهند شد.

به علت تغییر مداوم مواد اولیه ( کاغذ-مرکب- روکش ها...) و همچنین تفاوت میانگین رنگی در هر فرم سفارشات شما در محصولات عمومی که حتی با اختلاف یک فرم چاپ شده اند با هم قابل مقایسه نخواهد بود.(اختلاف محصولات عمومی از چاپ تا چاپ 30% خواهد بود).

شما میتوانید قبل از سفارش نمونه جنس ها را بررسی نمایید اما به یاد داشته باشید بافت و ضخامت کاغذ، کاور لمینیت و همچنین کیفیت چسبندگی لیبل ها در برند های مختلف، متفاوت است و خرید مجتمع بر اساس موجودی بازار می باشد لذا هنگام سفارش این مهم را در نظر بگیرد.

توصیه مهم: توجه داشته باشید نوع سفارش خود را با توجه به حساسیت و اهمیت کارتان مشخص کنید. لازم به ذکر است کیفیت سفارشات ( به لحاظ رنگ و کاغذ و...) در محصولات عمومی با یک محصول اختصاصی قابل مقایسه نخواهد بود.

×