آتلیه طراحی


اســـــــتودیو

آژانس تبلیغاتی اوج نیلی با بیش از یک دهه تجربه موفق در عرصه تبلیغات و با بهره‌گیری از فن آوری نوین و همچنین توجه به جدیدترین استانداردهای جهانی و تطبیق آن با فرهنگ اسلامی و سلیقه ایرانی و همکاری جمعی از آموختگان مهندسی کامپیوتر، فن آوری اطلاعات، طراحی، گرافیک، عکاسی، معماری، اقتصاد و بازرگانی قادر گردیده تا کارنامه درخشانی را از خود برجای گذارد و محصولات هنری متمایز از دیگر رقبا ارائه نماید.

تمرکز اعضا اوج نیلی به صورت یک گروه کاملا تخصصی معطوف به طراحی و ایجاد اثرهای برجسته، بابهره گیری از آخرین دستاوردهای هنر و تکنولوژی و کاربردهای آن در عرصه‌های اداری، تجاری، صنعتی، آموزشی، انتخاباتی و تبلیغاتی می باشد.

آتلیه تخصصی طراحی و گرافیک کار خود را در سال 1379، با بهره گیری از پرسنل مجرب و حرفه ای آغاز کرده و همگام با رشد روز افزون استفاده از نرم افزار‌ها و سخت افزارها ی پیشرفته ،آماده ارائه بهترین خدمات و پذیرش سفارشات مشتریان گرامی خود تا کنون بوده است.

 • طراحی گرافیک
 • عکاسی صنعتی و تبلیغاتی
 • طراحی داخلی و غرفه نمایشگاهی
 • خلاقانه
 • تیزر
 • تبلیغات
 • گالری

فعالیت‌های گرافیکی آژانس تبلیغاتی اوج نیلی شامل گرافیک دو و سه بعدی می شود. در گرافیک دو بعدی طراحی انواع هویت بصری و استاندارد‌سازی، طراحی و تدوین برندبوک (کتاب برند)، نشانه و لوگو، لوگوتایپ، کاراکتر، آگهی تبلیغاتی روزنامه و مجله، طراحی یکپارچه بدنه اتوبوس، طراحی بیلبوردهای تبلیغاتی، طراحی انواع بروشور و کاتالوگ، طراحی دفترچه‌های راهنما، پوستر، چندرسانه ای (مالتی مدیا)، اوراق اداری، طراحی بسته بندی، جعبه اختصاصی و لیبل، اوراق اداری و بهادار، تقویم و سررسید نامه، طراحی غرفه‌های نمایشگاهی و... بصورت کاملا نوین و با در نظر گرفتن نوع فعالیت مشتری انجام می شود و همچنین در گرافیک سه بعدی کلیه طرح‌های مربوط به خلق یک محصول تولیدی، استند محصولات مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی، معماری، دکوراسیون داخلی و غرفه‌های نمایشگاهی، بصورت کاملا حرفه ای انجام و به مشتری ارائه می گردد.

طراحی گرافیک

تعریف هنر طراحی گرافیک در طول زمان بنا به انتظارات و سلایق تغییر می‌کند و به روز می‌شود. در این میان مقضیات زمان و چالش‌ها و تغییرات اجتماعی و سیاسی و به تبع آن تغییرات فرهنگی به طور مستقیم باعث ایجاد تعبیر و تعریفی جدید و متفاوت از هنر می‌شود تا جایی که در عصر حاضر باید پذیرفت که مفاهیم عمیق‌تر و گسترده‌تری مانند «ارتباط تصویری» خرده مفاهیم دیداری و نشانگان سنتی بصری را در خود هضم کرده و مفهوم ذهن آشنای طراحی گرافیک را به نوعی در دل خود مستتر دارد. بنابراین به روز بودن در این عرصه از مهمترین الزامات موفقیت است، چرا که با گسترش شبکه‌های اجتماعی و تغییر ماهیت فعالیت‌های خرید و فروش در دنیا، روز به روز روندهای جدید و خواسته‌های مردم تغییر می کند، به همین سبب شرکت تبلیغاتی اوج نیلی با برخورداری از آتلیه طراحی گرافیک اوج نیلی و با داشتن سال‌ها تجربه به فعالیت مطابق با جدیدترین روندها در زمینه های زیر می پردازد:

 • طراحی هویت بصری برند و سازمان(Brand Book)
 • طراحی گرافیکی صفحات اینترنتی و وب سایت
 • طراحی نشانه (لوگو)، نوشته نوشتاری (لوگو تایپ) و پیکتوگرام تصویری
 • طراحی مجموعه اوراق اداری، اوراق بهادار، تقویم، سررسید و گواهینامه
 • طراحی پوستر، کاتالوگ، بروشور تبلیغاتی و صفحه آرایی و فرم بندی مجلات و نشریات
 • طراحی تبلیغات در نقاط فروش از جمله پوستر، دنگلر، استیکر و
 • طراحی تابلوهای تبلیغاتی برای تبلیغات محیطی
 • طراحی بسته بندی محصولات و طراحی تندیس
 • طراحی کاراکتر

واحد گرافیک، یکی از تاثیرگذارترین بخش‌های شرکت تبلیغاتی اوج نیلی بوده که با کمک مدیران هنری و طراحان گرافیک حرفه ای و خلاق همواره تلاش می کند تا همگام با علم روز دنیا و روندهای موجود پیش رفته و همچنین با همکاری و تعامل همه جانبه با تمامی بخش های دیگر شرکت تبلیغاتی اوج نیلی، رویکردی رو به جلو و آینده داشته باشد. همچنین با ارائه طرح های خلاقانه، زیبا و رعایت استاندارد های طراحی روز دنیا در زمینه طراحی گرافیک و تبلیغات، تلاش این بخش ارائه بهترین خدمات و جلب رضایت مشتریان است.

عکاسی صنعتی و تبلیغاتیامروزه در جهان تبلیغات، عکاسی یکی از راه‌هایی است که می‌تواند با سرعت و دقت بالا کمک کند تا ما به تصاویری زیبا و کار آمد برسیم و هر چه سریعتر به هدف نهایی خود که  برقراری ارتباطی اثربخش میان موضوع و یا محصول با مخاطب است دست یابیم.
آتلیه تخصصی عکاسی اوج نیلی، با در اختیار داشتن تجهیزات مدرن عکاسی اعم از انواع  پروژکتورها، فلاش چترها، دوربین‌های آنالوگ و دیجیتال و همچنین دسترسی به لوکیشن‌های زیبا و استفاده از مدل‌های آموزش دیده در زمینه عکاسی مد و پرتره، با ایده‌های متفاوت و خلاقانه گروه متخصص خود، در زمینه عکاسی صنعتی، تبلیغاتی، مد، معماری  و هنری و همچنین عکاسی از سمینارها و همایش‌ها خدمات ارزشمندی را تا کنون ارائه کرده است.

طراحی غرفهبرای داشتن محیطی گرم و ایمن در دفتر کارتان و ایجاد حسی خوشایند به مشتری و ارباب رجوعی که به محل کار شما قدم می گذارد داشتن فضایی منحصر به فرد و متناسب با شغل و حرفه شما لازم و ضروری تلقی می گردد. در این راستا گروه حرفه ای طراحان اوج نیلی در زمینه دکوراسیون داخلی و طراحی غرفه های نمایشگاهی برای حضور پررنگ تر شما در میان رقبا آماده پذیرش این امر خطیر می باشد.

مهمترین هدف در مورد هر تبلیغی این است که کدام تبلیغ در نهایت ماندگاری بیشتری در ذهن مخاطبان دارد و میل به خرید را افزایش می دهد، برای رسیدن به چنین جایگاهی لازم است تبلیغاتی اثربخش داشته باشیم، از ملزومات اثربخشی تبلیغات، خلاقیت است. خلاقیت یعنی داشتن ایده‌های ناب و استفاده از موقعیت‌های نرمال به شکلی خاص و منحصربفرد.

خلاقانه
موفقیت یک برند چه در بخش معرفی و چه در پیشبرد فروش در گرو خلاقیت مورد استفاده در بیان پیام استراتژیک است. آژانس‌های تبلیغاتی در تمام دنیا به علت داشتن تخصص، تبحر و تجربه کافی در تبلیغات، معمولاً بهترین ارگان و مشاور برای اعمال خلاقیت در تبلیغات هستند. از ویژگی‌های کانون تبلیغاتی اوج نیلی، توانایی تقویت پیام استراتژیک برند مشتریان خود از طریق روش‌های خلاقانه است. کمپین‌های بازاریابی موفق همواره از المان های نوآوری و خلاقیت در جهت جلب توجه بازار هدف استفاده می کنند. خلاقیت همچنین می تواند یکی از عوامل مهم در ایجاد مزیت تمایز به شمار رود.
تکنیک‌های خلاقانه در تبلیغات ابزاری هستند که برای جلب توجه، ایجاد درگیری ذهنی و تغییر دیدگاه‌ها و نگرش مردم به کار می‌روند تا در نهایت بتوانند پیام برند یا محصول را به زیرکانه‌ترین شکل ممکن به مخاطب انتقال دهند. به طور کلی باید در نظر داشت که برای داشتن یک آگهی تبلیغاتی خلاقانه رعایت چند نکته ضروری است: عبور از مرز سنت‌های رایج، دوری از قواعد دست و پاگیر، داشتن شیطنت، در نظر گرفتن موقعیت‌هایی که کسی انتظارش را ندارد و تا حدی پیش‌بینی نشده است، اجتناب از رسانه‌هایی که از تبلیغات اشباع شده اند و برعکس، یافتن بسترهایی که تا به حال به کار گرفته نشده اند.
خلاقیت در ابعاد مختلفی می تواند در تبلیغات اجرا شود؛ خلاقیت ممکن است با اغراق بیش از حد، جذابیت‌های هنری کلامی، بصری و شنیداری مثل یک آهنگ خاطره انگیز و یا حتی با سادگی بیش از حد همراه باشد تا با قشر متنوعی از مخاطبان هدف و ایده‌ها ارتباط برقرار کند.
کانون تبلیغاتی اوج نیلی نیز به عنوان یکی از برترین آژانس‌های تبلیغاتی در ایران به صورت تخصصی به ساخت تبلیغات خلاقانه برای مشتریان خود می پردازد. آژانس تبلیغاتی اوج نیلی ضمن برخورداری از تیم خلاقیت و با تجربه چندین ساله، به صورت تخصصی در تمامی زمینه های تبلیغاتی فعالیت داشته و خلاقیت را به طرق مختلف به تمامی تبلیغات مشتریان خود ترزیق می کند. تیم خلاقیت اوج نیلی پس از شکل گیری ایده و پلن اولیه برای هر تبلیغ با در نظر گرفتن پیام و شعار اصلی و کارکرد محصول اقدام به ایده پردازی می کند و از این طریق تبلیغاتی خلاقانه، منحصربفرد و اثربخش برای مشتریان خود فراهم می آورند.

زمان در تلویزیون اندک است ... چشم ها فرصت دیدن تمامی تبلیغات را ندارند ...

حال در میان این شلوغی های دیداری و شنیداری جای تیزر تلویزیونی و یا رادیویی تو در کجای ذهن این مخاطب قرار دارد؟ با ما مطمئن باشید که کار شما در ذهن مخاطب جای خواهد گرفت و به آن فکر خواهد شد.

تیزر

امروزه با پیشرفت تکنولوژی شاهد شکل گیری نسل جدیدی از تبلیغات هستیم که به صورت دیجیتالی و اینترنتی ما را احاطه کرده‌اند. پیش بینی می شود که تبلیغات به روش‌های سنتی همچون تبلیغات تلویزیونی، رادیویی، چاپی، محیطی و… به مرور کم رنگ تر شوند اما از آنجایی که تماشای تلویزیون همچنان محبوبترین و راحت ترین روش استراحت برای عموم مردم در اوقات بیکاری و فراغت محسوب می شود، فیلم یا تیزر تبلیغاتی همچنان مهمترین و اثربخش ترین روش تبلیغاتی برای جذب مخاطب، آگاهی دادن درمورد وجود و چگونگی محصولی جدید، تغییر و یادآوری محصول را برعهده دارد.

تولید یک آگهی تبلیغاتی به علت برخورداری از توانایی برقراری ارتباط سمعی، بصری و احساسی می تواند هیجان و ماندگاری بیشتری را در ذهن مخاطب پدید آورد که بدین سبب در مقایسه با سایر رسانه ها اثربخشی بیشتری را بر عهده دارد. ضمن اینکه این تبلیغات تلویزیونی و یا حتی رادیویی امکان نشر در شبکه‌های مجازی و گوشی‌های هوشمند را نیز دارا هستند پس می‌توان گفت که مخاطبان این تبلیغات دوچندان شده و کاربران جوان اینترنتی را هم شامل می‌شوند.

خانه تولید کانون اوج نیلی دارای سابقه ای درخشان در ساخت آگهی‌های تلویزیونی و رادیویی و همچنین مجهز به پیشرفته‌ترین و به روز ترین ابزار و تجهیزات تولید می‌باشد. این واحد با پشتوانه نیروی متخصص و مجرب انسانی در راستای تولید خلاقانه‌ترین و با کیفیت ترین آگهی‌های تلویزیونی و رادیویی گام بر می دارد.

تولید یک آگهی تبلیغاتی مراحل زیادی را پشت سر می گذارد و نیازمند همکاری و تعامل چندین بخش و متخصصان زیادی می باشد. معمولاً اولین مرحله، درک نیاز و پیام اصلی مشتری و سپس شناخت مخاطبان هدف است و سپس ایده خلاقانه و سناریو مطرح شده و پس از آن وارد فاز اجرایی با کمک تیم های تخصصی هنری و تولیدی می شود. از جمله خدمات این واحد:

 • تولید انواع تیزرهای تبلیغاتی رادیویی و تلویزیونی ، فیلم صنعتی، برنامه سازی و فیلم کوتاه
 • خدمات تصویربرداری و تدوین فیلم و صداگذاری
 • پویانمایی(انیمیشن) ،موشن گرافیک و جلوه های ویژه بصری
 • ساخت موسیقی ، ویرایش و پالایش صوت
 • دوبله و صداگذاری فیلم

خانه تولید اوج نیلی بدون شک یکی از مهمترین بخش های شرکت می باشد، چراکه فعالیت های این بخش بیشترین بازخورد را از عموم مردم دریافت می کند و بر سایر بخش ها و فعالیت های مجموعه اثر می گذارد. خانه تولید شرکت تبلیغاتی اوج نیلی با تعاملی همه جانبه و اثربخش به ارائه خدمات، شامل کلیه مراحل از مشاوره، ایده پردازی، طراحی و اجرا می پردازد، تا بتواند ضمن ارائه خدماتی در سطح استانداردهای جهانی و قابل رقابت با برترین برندها، رضایت مشتریان خود را نیز جلب کند.

اکثر اشخاصی که تبلیغات را در دستور کار خود قرار داده اند، انتظارات زیادی از آن دارند. از آنجایی که تبلیغات مقوله ای است چندوجهی، به منظور اثربخشی یک برنامه تبلیغاتی لازم است که اهداف، مخاطبان و رسانه های مورد استفاده، بطور دقیق مشخص شوند.

تبلیغات

تبلیغات تاثیرات فراوانی برجای می گذارد. از جمله این تاثیرات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

 • ایجاد آگاهی: تبلیغات می تواند موجب شناخت و آگاهی شود. به طور کلی مردم به سروکار داشتن با مواردی که تاکنون نشینیده اند و یا ندیده اند، تمایلی نشان نمی دهند، در این گونه موارد تبلیغات می تواند موثر واقع شود.

 

 • ایجاد نگرش مثبت: تبلیغات می تواند موجب ایجاد نگرش مثبت در مورد کالا یا خدمتی خاص شود.

 

 • ایجاد هویت برای نام تجاری: تبلیغات می تواند به ایجاد یک تصویر ذهنی برای یک کالا یا خدمت کمک کند.

 

 • جایگاه سازی محصول در بازار: در جایی که بازار، بخش بندی شده است تبلیغات می تواند به جایگاه سازی محصول در بخش خاصی از بازار کمک کند. "رویز رویز" و "مینی ماینر" هر یک بخش‌های مختلفی از بازار را هدف گرفته اند. نوع ارتباطات آنها که بیانگر این امر است نیز در جهت تقویت این جایگاه عمل می کند.

 

 • حفظ روابط: تبلیغات نیرویی است که در طول زمان موجب ایجاد و تقویت رابطه بین مشتری و عرضه کننده محصول می شود.

 

 • اقناع: تبلیغات می تواند مشتریان را به استفاده از یک کالا یا خدمت خاص قانع کند.

 

 • ایجاد تقاضا: به طور مثال می توان تبلیغات " مک دونالد" را نام برد که آن را محصولی جهانی، قابل دستیابی و مناسب معرفی و از این طریق برای محصولات خود تقاضا ایجاد می کند.

 

 • ایجاد پرسش: در اکثر مواقع بین تبلیغات و میزان تماس با واحد فروش یک رابطه مستقیم وجود دارد. به این صورت که تبلیغات در خصوص شرایط فروش، قیمت، نمونه های رایگان محصول و ... سوالاتی در ذهن مشتریان ایجاد می کند، که این خود موجبات برقراری تماس با واحد فروش شرکت را فراهم می سازد.

 

 • حمایت از توزیع کنندگان: ممکن است توزیع کنندگان برای اینکه به راحتی بتوانند محصول خود را به فروش برسانند به حمایت شرکت تولید کننده نیاز داشته باشند.تبلیغات از جمله نیروهایی است که می تواند این حمایت را فراهم آورد.

 

 • حمایت از سازمان یا شرکت: ممکن است شرکتی به تحکیم موقعیت خود یا جایگاه سازمانی نیازمند باشد . تبلیغات می تواند به حفظ دوستان قدیمی و یافتن دوستان جدید برای شرکت کمک کرده و در این خصوص نقش مهمی ایفا نماید.

 

 • معرفی یک محصول جدید: تبلیغات اسلحه ای راهبردی برای معرفی محصولات جدید در بازار است .

 

 • مقابله با فعالیت رقبا: یکی از ویژگی‌های عصر حاضر، توسعه مفاهیم بازار و نام تجاری است. در کنار توسعه این مفاهیم، شاهد رشد عرصه رقابت نیز هستیم. هم زمان با گسترش بازار، رقابت نیز بیشتر و بیشتر شده است تا آنجا که امروز تعداد کمی از بازارها به صورت انحصاری باقی مانده اند. در دوره کنونی مشتریان از قدرت بیشتری برخوردار شده اند، چرا که عرضه کنندگان متعددی به ارائه خدمات می پردازند و این امر موجب تشدید رقابت شده است .

 

 • ایجاد تمایز: هرنام تجاری نیازمند وجه تمایزی است که آنرا متفاوت ساخته و هویتی منحصر به فرد و متفاوت برای آن فراهم می سازد. این وجه تمایز را می توان از طریق تبلیغات ایجاد کرد .

 

 • برقراری ارتباط: در مواردی سازمان ها به ارتباط داشتن با گروهایی خاص احساس نیاز می کنند. ولی ممکن است برقراری ارتباط به صورت مستقیم، اثر بخش یا اقتصادی نباشد .در این شرایط نیز می توان از تبلیغات استفاده کرد .

قابل توجه شما دوستان عزیز

محصولات عمومی
به مجموعه فایل های چاپی که به علت پایین آوردن هزینه ها به صورت مشترک داخل یک فرم چاپی بسته شده و نسبت به نوع رنگ فایل ها تفکیک نمی شوند محصولات عمومی گفته می شود.

لازم به ذکر است هر محصول عمومی دارای میانگین رنگی خاص می باشد و رنگ ها بر اساس رنگ قالب فرم چاپی تنظیم میشود از این رو کلیه کارهایی که در این فرم چاپ میشود، با 15% اختلاف رنگ نسبت به مانیتور استاندارد مواجه خواهند شد.

به علت تغییر مداوم مواد اولیه ( کاغذ-مرکب- روکش ها...) و همچنین تفاوت میانگین رنگی در هر فرم سفارشات شما در محصولات عمومی که حتی با اختلاف یک فرم چاپ شده اند با هم قابل مقایسه نخواهد بود.(اختلاف محصولات عمومی از چاپ تا چاپ 30% خواهد بود).

شما میتوانید قبل از سفارش نمونه جنس ها را بررسی نمایید اما به یاد داشته باشید بافت و ضخامت کاغذ، کاور لمینیت و همچنین کیفیت چسبندگی لیبل ها در برند های مختلف، متفاوت است و خرید مجتمع بر اساس موجودی بازار می باشد لذا هنگام سفارش این مهم را در نظر بگیرد.

توصیه مهم: توجه داشته باشید نوع سفارش خود را با توجه به حساسیت و اهمیت کارتان مشخص کنید. لازم به ذکر است کیفیت سفارشات ( به لحاظ رنگ و کاغذ و...) در محصولات عمومی با یک محصول اختصاصی قابل مقایسه نخواهد بود.

×