درباره ما

درباره ما

هرآنچه که درباره‌ی اوج نیلی می‌خواهید بدانید را از اینجا برایتان بازگو می‌کنیم. اجازه دهید تا سامانه چاپ آنلاین خود را برایتان معرفی کنیم و شما را با پیشینه، تجهیزات و مدل کاری‌ِ ما، همچنین پایبندی به تعهدات و برنامه‌های ابتکاری محیط‌زیستی‌ اوج نیلی آشنا کنیم.

درباره ما

اوج نیلی ارائه دهنده خدمات آنلاین چاپی است که با هدف کاستن از هزینه هاي جانبی چاپ براي مخاطبین و مشتریان، سازماندهی و اجرا می شود. در اوج نیلی کلیه ارتباطات سفارش دهنده و مجري به صورت غیرحضوري و مجازي انجام می گردد. در این روش علاوه بر عدم اتلاف زمان، از صرف هزینه هاي مالی و غیرمالی که ناشی از رفت و آمد چندین باره سفارش دهنده به محل کارگاه هاي خدمات چاپ و پس از چاپ صورت می گیرد جلوگیري می شود. شما می توانید سفارش چاپ خود اعم از چاپ دیجیتال و چاپ افست را بصورت 24 ساعته و بدون هیچگونه تعطیلی برای ما ارسال نمایید تا مقدمات پروژه چاپی شما فراهم شود.
روش کار اوج نیلی به این شرح است که پس از انتخاب محصول مورد نظر، با مشخص نمودن نوع سفارش، متریال و گرماژ کار، تعداد صفحات یا تعداد رو، نوع و تعداد رنگ چاپ و هزینه خدمات تکمیلی، به ازای هر انتخاب مبلغ آن به هزینه کل سفارش افزوده می گردد. قابل توجه است که می توان با تغییر هر کدام از موارد انتخابی، قیمت متفاوتی برای محصول مورد سفارش مشاهده کرد. این موضوع برای ایجاد امکان انتخاب متریال مناسب با توجه به بودجه سفارش دهنده را فراهم می کند.
اوج نیلی طیف گسترده ای از انواع کاغذ برای سفارش، انواع چاپ به صورت تک رنگ، چهاررنگ، پنج رنگ در دو نوع دیجیتال و افست را در بر میگرد. همچنین با در نظر گرفتن برخی از امکانات اختصاصی مانند سرچسب برای سربرگ ها، چسب دوطرفه برای پاکت و مواردی از این دست، محصولی کاملاٌ سفارشی به مشتری ارائه می کند.

 

 

. خط تلفن خدمات مشتریان:

021-42204000 (تهران)

از شنبه تا پنج شنبه | 8 صبح الی 19 بعد از ظهر

. دورنگار:

021-42204000

. مدیریت وب سایت:

مجتمع چاپ و صحافی اوج نیلی به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی آقای حامد خسروی با کد ملی 0451385969

. شماره ثبت پروانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی | اداره کل چاپ و نشر:

ثبت شده در اداره کل چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره ثبتی 134/91/19614 و به تاریخ 91/2/16

. آدرس اینترنتی شرایط و ضوابط عمومی:

برای مشاهده شرایط و ضوابط عمومی اینجا کلیک کنید.