گروه مشاورین پایدار GMP

"گروه مشاورین پایدار" نماینده ی انحصاری برند "کلینت" مربوط به تاسیسات ساختمان و سیستم های سرمایشی و گرمایشی است که از آژانس تبلیغاتی "اوج نیلی" خواست تا در خصوص امور تبلیغاتی و بازاریابی با ایشان همکاری کند.

در همین راستا، "اوج نیلی"، اوراق اداری این گروه را طراحی و چاپ کرد و انتخاب نام اختصاری GMP پیشنهادی بود که این آژانس تبلیغاتی ارایه داشت و مورد قبول واقع شد.

موکاپ اول
موکاپ دوم
موکاپ سوم

برای معرفی "گروه مشاورین پایدار" بعنوان تنها نماینده انحصاری برند کلینت در ایران، پس از عکاسی و تولید محتوای متنی و بصری و در ادامه بومی سازی، یک کاتالوگ جامع و یک کاتالوگ مختصر و نیز بروشوری توسط آتلیه آژانس تبلیغاتی "اوج نیلی" تهیه شد.

همچنین آگهی هایی را برای این گروه جهت درج در جراید ساختمانی و به منظور کمک در فروش این شرکت بازرگانی طراحی و ارایه دادیم.

موکاپ چهارم

قابل توجه شما دوستان عزیز

محصولات عمومی
به مجموعه فایل های چاپی که به علت پایین آوردن هزینه ها به صورت مشترک داخل یک فرم چاپی بسته شده و نسبت به نوع رنگ فایل ها تفکیک نمی شوند محصولات عمومی گفته می شود.

لازم به ذکر است هر محصول عمومی دارای میانگین رنگی خاص می باشد و رنگ ها بر اساس رنگ قالب فرم چاپی تنظیم میشود از این رو کلیه کارهایی که در این فرم چاپ میشود، با 15% اختلاف رنگ نسبت به مانیتور استاندارد مواجه خواهند شد.

به علت تغییر مداوم مواد اولیه ( کاغذ-مرکب- روکش ها...) و همچنین تفاوت میانگین رنگی در هر فرم سفارشات شما در محصولات عمومی که حتی با اختلاف یک فرم چاپ شده اند با هم قابل مقایسه نخواهد بود.(اختلاف محصولات عمومی از چاپ تا چاپ 30% خواهد بود).

شما میتوانید قبل از سفارش نمونه جنس ها را بررسی نمایید اما به یاد داشته باشید بافت و ضخامت کاغذ، کاور لمینیت و همچنین کیفیت چسبندگی لیبل ها در برند های مختلف، متفاوت است و خرید مجتمع بر اساس موجودی بازار می باشد لذا هنگام سفارش این مهم را در نظر بگیرد.

توصیه مهم: توجه داشته باشید نوع سفارش خود را با توجه به حساسیت و اهمیت کارتان مشخص کنید. لازم به ذکر است کیفیت سفارشات ( به لحاظ رنگ و کاغذ و...) در محصولات عمومی با یک محصول اختصاصی قابل مقایسه نخواهد بود.

×