هولدینگ ایرانیان اطلس

"ایرانیان اطلس" یک هلدینگ بزرگ ساختمانی است که در شهرهای مختلف از جمله تهران، مشهد، کیش، کرمان، تبریز، نمک آبرود، بم و ... پروژه های ساختمانی را برنامه ریزی می کند، مطالعات بازار انجام می دهد و به تنهایی و یا بصورت مشارکتی وارد ساخت و ساز شده و فاز فروش، واگذاری و تبلیغات را برعهده دارد. همکاری با این مجموعه ی معظم در زمینه های مختلف یکی از اتفاق های خوب "اوج نیلی" بود که در ادامه به شرح مختصری از گوشه ای از این همکاری ها می پردازیم:

طراحی کاتالوگ پروژه اطلس کیش

نظر به اینکه "اطلس کیش" به عنوان زیرمجموعه هلدینگ "ایرانیان اطلس" در کیش مستقر بود در گردآوری و تدوین محتوای متنی و بصری از تصاویر جذاب و عکاسی های مختلف از زوایای ساحل و دریا و فضای سبز و نیز تری دی، پلان و مشخصات فنی بهره گرفتیم و توانستیم کاتالوگ در خور توجهی ارایه دهیم. برای اینکه بتوانیم در سایر استان ها تبلیغات داشته باشیم با کمک تصویرسازی عالی و تلفیق دریا، دلفین و مجتمع اطلس کیش با شعار "در همسایگی دریا"، بیلبورد این مجموعه را طراحی کردیم.

طراحی کاتالوگ پروژه ایرانیان اطلس کیش
طراحی تبلیغات محیطی پروژه ایرانیان اطلس کیش
طراحی تبلیغات محیطی پروژه اطلس کیش
موکاپ طراحی تبلیغات محیطی پروژه اطلس کیش
موکاپ دوم طراحی تبلیغات محیطی پروژه اطلس کیش
موکاپ سوم طراحی تبلیغات محیطی پروژه اطلس کیش

راه اندازی باشگاه مشتریان "اطلس مال" یکی دیگر از فعالیت های "اوج نیلی" بود. در طراحی لوگوی آن با توجه به اینکه، این باشگاه تک تک اعضا را مخاطب قرار می داد از یک سمبل و ستاره هشت پر ایرانی الهام گرفتیم. الماس نیز به لحاظ گرانبها بودن و القای مفهوم ارزش و اعتبار برای باشگاه مشتریان یکی دیگر از المان های بکار رفته بود. این تلفیق هنرمندانه و خلاقانه به همراه رنگ سازمانی مشکی، طلایی در تمام اوراق ادرای، وب سایت، پاکت نامه، اپلیکیشن، کاتالوگ و بروشور رعایت شد که بسیار نتیجه ی ارزنده ای به همراه داشت.

باشگاه مشتریان اطلس مال
طراحی لوگو هویت بصری باشگاه مشتریان اطلس مال
لوگو باشگاه مشتریان اطلس مال در تصویر

در پروژه ی "اطلس مال تهران" وارد فاز مطالعاتی شدیم و به شرکت "ایاک" که مجری تخصصی و مهندس فروش "ایرانیان اطلس" است در حوزه فروش "اطلس تهران" کمک بسزایی کردیم. همچنین کمپین تبلیغاتی در قالب شعارهای مردمان بزرگ، نتایج بزرگ، راهکارهای بزرگ و احساس بزرگ برای "اطلس مال" در تهران برنامه ریزی و پی ریزی شد.

ساخت تیزر در جهت معرفی و توسعه ی برند نیز از جمله ی کارهای متعدد "اوج نیلی" برای این هلدینگ بزرگ ساختمانی بود

لوگو باشگاه مشتریان اطلس مال در تصویر2
لوگو باشگاه مشتریان اطلس مال در تصویر 3
لوگو باشگاه مشتریان اطلس مال در تصویر 4
لوگو باشگاه مشتریان اطلس مال در تصویر 5

قابل توجه شما دوستان عزیز

محصولات عمومی
به مجموعه فایل های چاپی که به علت پایین آوردن هزینه ها به صورت مشترک داخل یک فرم چاپی بسته شده و نسبت به نوع رنگ فایل ها تفکیک نمی شوند محصولات عمومی گفته می شود.

لازم به ذکر است هر محصول عمومی دارای میانگین رنگی خاص می باشد و رنگ ها بر اساس رنگ قالب فرم چاپی تنظیم میشود از این رو کلیه کارهایی که در این فرم چاپ میشود، با 15% اختلاف رنگ نسبت به مانیتور استاندارد مواجه خواهند شد.

به علت تغییر مداوم مواد اولیه ( کاغذ-مرکب- روکش ها...) و همچنین تفاوت میانگین رنگی در هر فرم سفارشات شما در محصولات عمومی که حتی با اختلاف یک فرم چاپ شده اند با هم قابل مقایسه نخواهد بود.(اختلاف محصولات عمومی از چاپ تا چاپ 30% خواهد بود).

شما میتوانید قبل از سفارش نمونه جنس ها را بررسی نمایید اما به یاد داشته باشید بافت و ضخامت کاغذ، کاور لمینیت و همچنین کیفیت چسبندگی لیبل ها در برند های مختلف، متفاوت است و خرید مجتمع بر اساس موجودی بازار می باشد لذا هنگام سفارش این مهم را در نظر بگیرد.

توصیه مهم: توجه داشته باشید نوع سفارش خود را با توجه به حساسیت و اهمیت کارتان مشخص کنید. لازم به ذکر است کیفیت سفارشات ( به لحاظ رنگ و کاغذ و...) در محصولات عمومی با یک محصول اختصاصی قابل مقایسه نخواهد بود.

×