نوشیدنی انرژی زای فریسکی

نوشابه انرژی زای "فریسکی" یکی دیگر از برندهایی بود که "اوج نیلی" را برای دغدغه های تبلیغاتی و انجام امور بازاریابی خود جهت کمک به پیشرفت فروش برگزید. "اوج نیلی" در مرحله اول، قوطی نوشابه را بر اساس لوگو تایپ و رنگ های مشکی و نارنجی مایل به مسی طراحی کرد که البته محصول قابل توجهی در نهایت خلق شد.

موکاپ اول نوشیدنی انرژی زای فریسکی
موکاپ دوم نوشیدنی انرژی زای فریسکی

در ادامه، برنامه ریزی های لازم را در حوزه تبلیغات BTL و سمپلینگ انجام دادیم و نیز پس از تولید محتوای متنی و بصری، بروشوری رو ارایه کردیم که علاوه بر کاربردهای متعدد، بتوان در مناطق مختلف به هنگام تست محصول از آن استفاده کرد.

این بروشور در سه لت با قالب قوطی طراحی شد که دو خط تا می خورد و شش وجه داشت. وجه اول قوطی بصورت آکاردئونی باز می شد و اطلاعات و محتوای نوشابه انرژی زا، فواید و غیره را به مشتریان ارایه می داد. ست اوراق اداری و کارت ویزیت هم با توجه به هویت بصری قوطی طراحی شد. ما خرسندیم که با این دیزاین و اثر توانستیم رضایت خاطر کارفرما را تا حد زیادی فراهم کنیم.

موکاپ سوم نوشیدنی انرژی زای فریسکی

قابل توجه شما دوستان عزیز

محصولات عمومی
به مجموعه فایل های چاپی که به علت پایین آوردن هزینه ها به صورت مشترک داخل یک فرم چاپی بسته شده و نسبت به نوع رنگ فایل ها تفکیک نمی شوند محصولات عمومی گفته می شود.

لازم به ذکر است هر محصول عمومی دارای میانگین رنگی خاص می باشد و رنگ ها بر اساس رنگ قالب فرم چاپی تنظیم میشود از این رو کلیه کارهایی که در این فرم چاپ میشود، با 15% اختلاف رنگ نسبت به مانیتور استاندارد مواجه خواهند شد.

به علت تغییر مداوم مواد اولیه ( کاغذ-مرکب- روکش ها...) و همچنین تفاوت میانگین رنگی در هر فرم سفارشات شما در محصولات عمومی که حتی با اختلاف یک فرم چاپ شده اند با هم قابل مقایسه نخواهد بود.(اختلاف محصولات عمومی از چاپ تا چاپ 30% خواهد بود).

شما میتوانید قبل از سفارش نمونه جنس ها را بررسی نمایید اما به یاد داشته باشید بافت و ضخامت کاغذ، کاور لمینیت و همچنین کیفیت چسبندگی لیبل ها در برند های مختلف، متفاوت است و خرید مجتمع بر اساس موجودی بازار می باشد لذا هنگام سفارش این مهم را در نظر بگیرد.

توصیه مهم: توجه داشته باشید نوع سفارش خود را با توجه به حساسیت و اهمیت کارتان مشخص کنید. لازم به ذکر است کیفیت سفارشات ( به لحاظ رنگ و کاغذ و...) در محصولات عمومی با یک محصول اختصاصی قابل مقایسه نخواهد بود.

×