مرکز خرید تیراژه 2

شرکت سرمایه گذاری تیراژه گستر کیش به مدیریت آقای مصلح نیا پس از موفقیت در پروژه مرکز تجاری تیراژه یک در غرب تهران بعنوان اولین مرکز تجاری در شهر از نظر وسعت، تنوع و کیفیت، تصمیم به راه اندازی فاز دوم این مرکز در شرق تهران گرفت.

طبق مطالعات بازار، شرق تهران پرمتراکم ترین و پرجمعیت ترین منطقه شهری در کل ایران است و معمولا تمام محورهای عملیاتی راهی به این منطقه از تهران منتهی می شود بنابراین به نظر می رسید که این تصمیم بزرگ با یک دید هوشمندانه و زیرکی منحصر بفرد، درست اتخاذ شده است.

تصویر اول
تصویر دوم

آژانس "اوج نیلی" از روزهای ابتدایی احداث و راه اندازی این مرکز تجاری در کنار تیم بهره برداری قرار گرفت و با توجه به وسعت و عظمت پروژه، پس از انجام تحقیقات بازار، برنامه ریزی و استراتژی خود را جهت حضور در میدان رقابت و جلب رضایت مشتری اعلام کرد.

ما در شروع کار، بر اساس پلان و تعداد طبقات، کاربری های هر طبقه را تعریف کردیم و سپس چیدمان برندها را انجام دادیم. به طور مثال، برای طبقه زیرهمکف با برند هایپراستار به مدیریت آقای هانس وارد مذاکره و موفق به دریافت نظر مثبت ایشان در خصوص سرمایه گذاری در این مرکز تجاری شدیم.

طبقه همکف را اختصاص به برندهای مختلف دادیم و توانستیم از جمله کیش بهین، آدیداس، ریباک، اکو، لوییزا اسپنیولی، یامامای و ... را جذب سرمایه گذاری در این مرکز تجاری بزرگ کنیم.

با توجه به سابقه درخشان آژانس تبلیغاتی "اوج نیلی" و دارا بودن نشریه لوکس کوه نور - تریبون مناسب و ارزنده ای که برندهای مختلف در آن حرفی برای گفتن دارند – و نیز ارتباطات مدیریت آژانس، از پتانسیل های موجود استفاده شد و صاحبان برندها را به سرمایه گذاری و حضور در مجتمع راغب کرد.

تصویر چهارم
تصویر سوم

همین روال در طبقات اول تا پنجم هم اتفاق افتاد و برنامه ریزی های لازم برای بهره برداری از سینما و شهربازی انجام شد.

در مرحله بعد، به دلیل سرمایه گذاری های متعدد این شرکت در حوزه ساختمان و سایر، در راستای خلق هویت بصری آن، لوگویی به فارسی و لاتین توسط تیم طراحان حرفه ای "اوج نیلی" طراحی شد.

در گام اول معرفی مرکز، نیاز به محتوا کاملا محسوس بود بنابراین به تولید محتوای متنی و بصری پرداختیم و در همین راستا بروشور کاربردی با محتوای مصور و مفیدی را تهیه کردیم که در زمان خودش، بازخورد بسیار خوبی داشت بطوریکه منتج به جلسات و پیگیری های فراوان از سوی درخواست کنندگان سرمایه گذاری و صاحبان برندها شد.

همچین برگزاری مراسم افتتاحیه تجربه بسیار ارزشمندی بود که در اختیار آژانس تبلیغاتی "اوج نیلی" قرار گرفت و به بهترین نحو ممکن انجام شد.

تصویر پنجم
تصویر ششم