مجتمع صنعتی ساختمانی الیت

"الیت هاوس" از جمله پروژه های خاص منطقه یک تهران بود که با توجه به پیشینه، تجربه و ایده پردازی های خوب "اوج نیلی" در صنعت ساختمان، این آژانس تبلیغاتی جهت ارایه مشاوره، معرفی و فروش این مجموعه ساختمانی برگزیده شد.

هویت بصری و طراحی لوگو
کدهای رنگی

خلق هویت بصری و استانداردسازی در قالب طراحی لوگو و نیز تهیه محتوای متنی و بصری و سپس طراحی کاتالوگی در 4 لت به صورت پشت و رو برای معرفی هر چه بهتر این مجموعه ساختمانی، از جمله همکاری های آتلیه "اوج نیلی" با این پروژه بود.

موکاپ بروشور الیت
موکاپ بروشور الیت 2

قابل توجه شما دوستان عزیز

محصولات عمومی
به مجموعه فایل های چاپی که به علت پایین آوردن هزینه ها به صورت مشترک داخل یک فرم چاپی بسته شده و نسبت به نوع رنگ فایل ها تفکیک نمی شوند محصولات عمومی گفته می شود.

لازم به ذکر است هر محصول عمومی دارای میانگین رنگی خاص می باشد و رنگ ها بر اساس رنگ قالب فرم چاپی تنظیم میشود از این رو کلیه کارهایی که در این فرم چاپ میشود، با 15% اختلاف رنگ نسبت به مانیتور استاندارد مواجه خواهند شد.

به علت تغییر مداوم مواد اولیه ( کاغذ-مرکب- روکش ها...) و همچنین تفاوت میانگین رنگی در هر فرم سفارشات شما در محصولات عمومی که حتی با اختلاف یک فرم چاپ شده اند با هم قابل مقایسه نخواهد بود.(اختلاف محصولات عمومی از چاپ تا چاپ 30% خواهد بود).

شما میتوانید قبل از سفارش نمونه جنس ها را بررسی نمایید اما به یاد داشته باشید بافت و ضخامت کاغذ، کاور لمینیت و همچنین کیفیت چسبندگی لیبل ها در برند های مختلف، متفاوت است و خرید مجتمع بر اساس موجودی بازار می باشد لذا هنگام سفارش این مهم را در نظر بگیرد.

توصیه مهم: توجه داشته باشید نوع سفارش خود را با توجه به حساسیت و اهمیت کارتان مشخص کنید. لازم به ذکر است کیفیت سفارشات ( به لحاظ رنگ و کاغذ و...) در محصولات عمومی با یک محصول اختصاصی قابل مقایسه نخواهد بود.

×