ابوقداره

ما بسیار خرسندیم که نه تنها در تهران بلکه در مراکز استان های مختلف ایران، پروژه های "اوج نیلی" را یکی پس از دیگری با موفقیت پشت سر می گذاریم. در همین راستا، توانستیم از طریق نشریه "کوه نور"- نشریه ای با توزیع سراسری که در تهران و مراکز استان ها جهت افراد متمول و صاحبین کسب و کار ارسال می شود - با مجتمع صنعتی "ابوقداره" و خود شخص آقای ابوقداره در شیراز ارتباط برقرار کنیم.

خاندان ابوقداره، برادرانی هستند که نسل اندر نسل، صنعت پدر و پدربزرگ خود را به دوش کشیده اند و توانسته اند در حال حاضر نه تنها در شیراز بلکه در کشور اسم و رسمی پیدا کنند و بعنوان یک مجموعه صنعتی موفق از آنها یاد شود.

کارت ویزیت و ست اوراق اداری هلدینگ ابوقداره

هویت بصری و طراحی لوگو
کدهای رنگی
موکاپ اول
موکاپ دوم

نظر به اهمیت روزافزون تبلیغات و بازاریابی در دنیای امروز، این مجموعه نیز طی تماسی با مدیریت مجموعه "اوج نیلی" خواستار ارایه چندین راهکار بازاریابی و فروش و تبلیغات و حضور در رسانه ها شد.

در مرحله اول مبنی بر خواسته ی ایشان، مجتمع صنعتی "ابوقداره" در رسانه "کوه نور" در قالب آگهی تبلیغاتی حضور یافت و در مرحله دوم، به ایشان جهت ارتقای کسب و کار در حوزه فروش آمیخته با بازاریابی و انتخاب رسانه درست و تبلیغات موفق، مشاوره هایی داده شد.

ما معتقدیم که یک برند بصورت حقیقی و حقوقی باید آن جایی باشد که تصورش می رود و اساسا یک اتفاق خوب زمانی می افتد که رسانه مورد نظر به بهترین شکل ممکن انتخاب شود. بی تردید، حاصل برنامه بازاریابی و کمپین تبلیغاتی و اجرای موفقیت آمیز این دو، ارتقای برند را رقم خواهد زد.

گرافیک شهری (بیلبورد) هلدینگ ابوقداره

موکاپ سوم
موکاپ چهارم
موکاپ پنجم

آنچه که انسان‌های بزرگ و برندهای بزرگ را با وجود سالهای متمادی کار و زحمت و تلاش، از سایر رقبا عقب می اندازد بی توجهی به یک اصل اساسی است: اینکه برند مورد نظر همگام با رشد و بلوغ جامعه در معرفی خود پیش نرفته است.

ما به مجتمع صنعتی ابوقداره پیشنهاد دادیم که هویت بصری برند "تجهیزکاران" وابسته به این مجتمع تغییر کند اما بواسطه وجود نگاه سنتی مبنی بر اینکه ممکن است از سوی مخاطب پذیرفته نشود قبول نشد و این در حالی است که مخاطب امروزی آمادگی و آگاهی این را دارد که شما و برند شما را با تصویری جدید ببیند. بنابراین لوگوی تجهیزکاران فقط اصلاح شد.

با توجه به اینکه نام و شهرت این مجموعه برگ برنده ای در بازار کسب و کار ایشان بود پیشنهاد دادیم تا برای ابوقداره هویت بصری خلق کنیم لذا لوگو تایپ این مجتمع به همراه اواراق اداری، کارت ویزیت و بیلبورد طراحی و ارایه شد.