شرکت عمارت سازان آرمانی

شرکت عمارت سازان آرمانی یک شرکت بزرگ ساختمانی به مدیریت مهندس جمشید نیری و دکتر مهرانگیس نجف است که طراحی هویت سازمانی و اوراق اداری، طراحی پوستر و وب سایت خود را به آژانس تبلیغاتی "اوج نیلی" سپرد.

ما توانستیم به این شرکت مشاوره های لازم در حوزه برندینگ و بازاریابی را ارایه دهیم و در همین راستا لوگوی شرکت را طراحی کرده و رنگ سازمانی را پیشنهاد دادیم. شعار تبلیغاتی " آرمان عمارت سازان، بر پایی عمارتی آرمانی" نیز برای آنها طراحی شد.

هویت سازمانی و اوراق اداری
طراحی لیبل سی دی

از آنجاییکه این زوج معمار در صنعت ساختمان پیشرو هستند، ما با برنامه ریزی بر اساس پروژه هایی که در دست داشتند توانستیم علاوه بر ارتقای برند "عمارت سازان آرمانی"، به "پرسنال برندینگ" این زوج موفق کمک کنیم.

همچنین با تاکید بر لزوم مستندسازی اعم از جمع آوری محتوای متنی و بصری جهت معرفی بهتر در حوزه دیجیتال مارکتینگ، رسانه ها و مطبوعات وابسته به صنعت ساختمان، مشاوره های لازم را اریه دادیم و با توجه به اینکه تخصص ایشان در حوزه طراحی و معماری است، توانستیم با برخورداری از تیم حرفه ای خود، تامین سلایق و نظرات ایشان را با تلاش و کسب رضایت کامل به سرانجام برسانیم.

طراحی وب سایت عمارت سازان آرمانی

وب سایت
طراحی وب سایت عمارت سازان آرمانی 2
طراحی پوستر عمارت سازان آرمانی 2

قابل توجه شما دوستان عزیز

محصولات عمومی
به مجموعه فایل های چاپی که به علت پایین آوردن هزینه ها به صورت مشترک داخل یک فرم چاپی بسته شده و نسبت به نوع رنگ فایل ها تفکیک نمی شوند محصولات عمومی گفته می شود.

لازم به ذکر است هر محصول عمومی دارای میانگین رنگی خاص می باشد و رنگ ها بر اساس رنگ قالب فرم چاپی تنظیم میشود از این رو کلیه کارهایی که در این فرم چاپ میشود، با 15% اختلاف رنگ نسبت به مانیتور استاندارد مواجه خواهند شد.

به علت تغییر مداوم مواد اولیه ( کاغذ-مرکب- روکش ها...) و همچنین تفاوت میانگین رنگی در هر فرم سفارشات شما در محصولات عمومی که حتی با اختلاف یک فرم چاپ شده اند با هم قابل مقایسه نخواهد بود.(اختلاف محصولات عمومی از چاپ تا چاپ 30% خواهد بود).

شما میتوانید قبل از سفارش نمونه جنس ها را بررسی نمایید اما به یاد داشته باشید بافت و ضخامت کاغذ، کاور لمینیت و همچنین کیفیت چسبندگی لیبل ها در برند های مختلف، متفاوت است و خرید مجتمع بر اساس موجودی بازار می باشد لذا هنگام سفارش این مهم را در نظر بگیرد.

توصیه مهم: توجه داشته باشید نوع سفارش خود را با توجه به حساسیت و اهمیت کارتان مشخص کنید. لازم به ذکر است کیفیت سفارشات ( به لحاظ رنگ و کاغذ و...) در محصولات عمومی با یک محصول اختصاصی قابل مقایسه نخواهد بود.

×