شرکت شال و روسری فراس

شرکت فرااس، اولین نمایندگی رسمی شال و روسری برند 135 ساله فرااس آلمان در تهران است که طراحی لوگوی فارسی و لاتین و نیز طراحی کاتالوگ، بروشور و تبلیغات BTL خود را بر عهده طراحان حرفه ای آژانس تبلیغاتی "اوج نیلی" گذاشت.

این برند زیرمجموعه شرکت "ایده مد پایا" است؛ شرکتی که در حوزه مد و برندهای در خدمت این صنعت ورود کرده و برند آلمانی فرااس را با دارا بودن کیفیت بالا و مخاطب خاص در ایران نمایندگی می کند.

تصویری از نمونه کار
هویت بصری و طراحی لوگو
کدهای رنگی

یکی از شاخصه های آتلیه آژانس تبلیغاتی "اوج نیلی" همسان سازی لوگو تایپ انگلیسی و فارسی با هم است. لازمه ی تبلیغات هر برند خارجی در ایران این است که لوگوی فارسی مطابق با مشخصات و استانداردهای لاتین آن طراحی شود. با وجود حساسیت های بالا، ما به کمک طراحان حرفه ای خود توانستیم لوگوی فارسی را به بهترین شکل ممکن استانداردسازی کنیم بطوریکه قطر و شیب خطوط لوگوی انگلیسی فراس در لوگو تایپ فارسی رعایت و استفاده از دو الف و نشاندن ساین کمپانی روی الف در لوگو هماهنگ با استانداردهای لوگوی لاتین انجام شد. گفتنی است، ماحصل کار بسیار با استقبال کارفرما مواجه شد.

همچنین طراحی کاتالوگ، بروشور و تبلیغات BTL در فضای فروشگاهی، ویترین ها و پروموشن های مختلف بر اساس فصل و غیره از دیگر پروژه های "اوج نیلی" بود که با موفقیت پشت سر گذاشت.

موکاپ اول بروشور فراس

قابل توجه شما دوستان عزیز

محصولات عمومی
به مجموعه فایل های چاپی که به علت پایین آوردن هزینه ها به صورت مشترک داخل یک فرم چاپی بسته شده و نسبت به نوع رنگ فایل ها تفکیک نمی شوند محصولات عمومی گفته می شود.

لازم به ذکر است هر محصول عمومی دارای میانگین رنگی خاص می باشد و رنگ ها بر اساس رنگ قالب فرم چاپی تنظیم میشود از این رو کلیه کارهایی که در این فرم چاپ میشود، با 15% اختلاف رنگ نسبت به مانیتور استاندارد مواجه خواهند شد.

به علت تغییر مداوم مواد اولیه ( کاغذ-مرکب- روکش ها...) و همچنین تفاوت میانگین رنگی در هر فرم سفارشات شما در محصولات عمومی که حتی با اختلاف یک فرم چاپ شده اند با هم قابل مقایسه نخواهد بود.(اختلاف محصولات عمومی از چاپ تا چاپ 30% خواهد بود).

شما میتوانید قبل از سفارش نمونه جنس ها را بررسی نمایید اما به یاد داشته باشید بافت و ضخامت کاغذ، کاور لمینیت و همچنین کیفیت چسبندگی لیبل ها در برند های مختلف، متفاوت است و خرید مجتمع بر اساس موجودی بازار می باشد لذا هنگام سفارش این مهم را در نظر بگیرد.

توصیه مهم: توجه داشته باشید نوع سفارش خود را با توجه به حساسیت و اهمیت کارتان مشخص کنید. لازم به ذکر است کیفیت سفارشات ( به لحاظ رنگ و کاغذ و...) در محصولات عمومی با یک محصول اختصاصی قابل مقایسه نخواهد بود.

×