شرکت شال و روسری فراس

شرکت فرااس، اولین نمایندگی رسمی شال و روسری برند 135 ساله فرااس آلمان در تهران است که طراحی لوگوی فارسی و لاتین و نیز طراحی کاتالوگ، بروشور و تبلیغات BTL خود را بر عهده طراحان حرفه ای آژانس تبلیغاتی "اوج نیلی" گذاشت.

این برند زیرمجموعه شرکت "ایده مد پایا" است؛ شرکتی که در حوزه مد و برندهای در خدمت این صنعت ورود کرده و برند آلمانی فرااس را با دارا بودن کیفیت بالا و مخاطب خاص در ایران نمایندگی می کند.

تصویری از نمونه کار
هویت بصری و طراحی لوگو
کدهای رنگی

یکی از شاخصه های آتلیه آژانس تبلیغاتی "اوج نیلی" همسان سازی لوگو تایپ انگلیسی و فارسی با هم است. لازمه ی تبلیغات هر برند خارجی در ایران این است که لوگوی فارسی مطابق با مشخصات و استانداردهای لاتین آن طراحی شود. با وجود حساسیت های بالا، ما به کمک طراحان حرفه ای خود توانستیم لوگوی فارسی را به بهترین شکل ممکن استانداردسازی کنیم بطوریکه قطر و شیب خطوط لوگوی انگلیسی فراس در لوگو تایپ فارسی رعایت و استفاده از دو الف و نشاندن ساین کمپانی روی الف در لوگو هماهنگ با استانداردهای لوگوی لاتین انجام شد. گفتنی است، ماحصل کار بسیار با استقبال کارفرما مواجه شد.

همچنین طراحی کاتالوگ، بروشور و تبلیغات BTL در فضای فروشگاهی، ویترین ها و پروموشن های مختلف بر اساس فصل و غیره از دیگر پروژه های "اوج نیلی" بود که با موفقیت پشت سر گذاشت.

موکاپ اول بروشور فراس