برند طلا و جواهر حقیقی

برند "حقیقی" سالها در حوزه "طلا و جواهر" مشغول فعالیت است و توانسته شهرت خوبی کسب کند. مجموعه فعالیت های این کسب و کار، از برند حقیقی گرفته تا گالری حقیقی و سایر فعالیت های شخص آقای حقیقی در حوزه طلا و جواهر، "اوج نیلی" را بر آن داشت تا بر روی پرسنال برندینگ آن بیشتر تمرکز کند.

در همین راستا، در ابتدای کار، هویت بصری "طلا و جواهر حقیقی" را اصلاح کردیم. از آنجایی که به دنبال اسلوب و اصولی بودیم تا بتوانیم حس خاص بودن را به مشتری القا کنیم یک نکته اساسی را در طراحی های خود در نظر گرفتیم. اینکه، هویت بصری برند با رنگ سازمانی، ترکیب بندی، فرم و فضایی که گالری دارد هارمونی داشته باشد.

موکاپ اول

 در برند "حقیقی" از دو رنگ سفید و سبز بهره گرفتیم و در طراحی داخلی گالری و نیز ابزارهای تبلیغاتی و ارتباطی این دو رنگ را بکار بردیم. به طور نمونه، کارت ویزیتی با دو لایه لمینیت سفید و سبز معروف به "مغز رنگی" طراحی کردیم که بسیار شاخص و ارزنده بود.

همچنین در طراحی اوراق اداری، مهر برجسته، مهر برای فاکتور، مهر دسته چوبی، پاکت زیپ دار، سربرگ و ساک های خرید از همین رنگ بندی و هارمونی و نیز طلاکوب لوگو استفاده شد.

موکاپ دوم

قابل توجه شما دوستان عزیز

محصولات عمومی
به مجموعه فایل های چاپی که به علت پایین آوردن هزینه ها به صورت مشترک داخل یک فرم چاپی بسته شده و نسبت به نوع رنگ فایل ها تفکیک نمی شوند محصولات عمومی گفته می شود.

لازم به ذکر است هر محصول عمومی دارای میانگین رنگی خاص می باشد و رنگ ها بر اساس رنگ قالب فرم چاپی تنظیم میشود از این رو کلیه کارهایی که در این فرم چاپ میشود، با 15% اختلاف رنگ نسبت به مانیتور استاندارد مواجه خواهند شد.

به علت تغییر مداوم مواد اولیه ( کاغذ-مرکب- روکش ها...) و همچنین تفاوت میانگین رنگی در هر فرم سفارشات شما در محصولات عمومی که حتی با اختلاف یک فرم چاپ شده اند با هم قابل مقایسه نخواهد بود.(اختلاف محصولات عمومی از چاپ تا چاپ 30% خواهد بود).

شما میتوانید قبل از سفارش نمونه جنس ها را بررسی نمایید اما به یاد داشته باشید بافت و ضخامت کاغذ، کاور لمینیت و همچنین کیفیت چسبندگی لیبل ها در برند های مختلف، متفاوت است و خرید مجتمع بر اساس موجودی بازار می باشد لذا هنگام سفارش این مهم را در نظر بگیرد.

توصیه مهم: توجه داشته باشید نوع سفارش خود را با توجه به حساسیت و اهمیت کارتان مشخص کنید. لازم به ذکر است کیفیت سفارشات ( به لحاظ رنگ و کاغذ و...) در محصولات عمومی با یک محصول اختصاصی قابل مقایسه نخواهد بود.

×